از هر کشوری می‌خواهند داور بیاورند/ برای نتیجه دربی صبر کنید!

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی خوب و سختی با استقلال در فینال جام حذفی خواهیم داشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، گئورگی گولیسانی بعد از پیروزی 3 بر یک مقابل هوادار در نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی سختی برای ما بود اما خوشحالم که پیروز شدیم و حریف بازیکنان و مربی خوبی داشت و تاکتیکی هم بازی کرد اما ما تیم بزرگتر بودیم و شرایط بهتری داشتیم و از شانس های گل خود به خوبی استفاده کردیم و پیروز شدیم. اکنون هم در فینال بازی سخت و خوبی با استقلال داریم.

وی در مورد نتیجه دربی 101 در فینال حذفی گفت: نمی دانم نتیجه چه می شود باید 4-5 روز صبر کنید!

مهدی ترابی درباره برتری پرسپولیس مقابل هوادار در نیمه نهایی جام حذفی عنوان کرد: می دانستیم بازی سختی داریم، اما خدا را شکر خیلی محکم شروع کردیم و توانستیم در دقایق ابتدایی دو گل بزنیم. تیم خوب هوادار را خیلی خوب آنالیز کردیم و امیدوارم در دیدار بعد مقابل استقلال نیز همینطور کار کنیم و یک جام دیگر به هواداران هدیه کنیم.

او درباره داوری این مسابقه گفت: هنوز صحنه‌ها را ندیدم، اما فکر می کنم خطایی که روی من اتفاق افتاد، پنالتی بود.

ستاره پرسپولیس در خصوص درخواست بازیکنان استقلال برای حضور داور خارجی یا علیرضا فغانی در فینال جام حذفی ابراز کرد: دلیل خاصی دارد؟ ما وظیفه داریم بازی کنیم. هر داوری بیاورند، بازی خواهیم کرد.

ترابی در مورد اینکه بازیکنان استقلال معتقد هستند پرسپولیس در بازی برگشت دربی با داوری به برتری رسید، اظهار کرد: نظرشان است و ما به آنها احترام می‌گذاریم، اما نظرشان اشتباه است چون همه کارشناسان داوری گفتند پنالتی در دربی اتفاق نیفتاد و ما هم با قدرت به استقبال یک بازی دیگر می‌رویم.

او پیرامون اینکه در لیگ عربستان برای مسابقه النصر و الشباب داور فرانسوی انتخاب کردند، گفت: من لیگ عربستان را پیگیری نمی‌کنم.

بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس در خصوص حساسیت بازی فینال جام حذفی اظهار کرد: ما هفته قبل یک جام گرفتیم و خیلی سخت بود مقابل تیم خوب هوادار چنین عملکردی داشته باشیم. ما نیاز داریم تا از نظر ذهنی برای مسابقه بعد خیلی قوی‌تر شویم تا بتوانیم نمایش بهتری مقابل استقلال ارائه کنیم.  استقلال تیم بهتری است و نمی‌خواهند دست خالی این فصل را تمام کنند. امیدوارم نمایش خیلی خوبی در دیدار هفته بعد داشته باشیم و باهوش کار کنیم تا ان‌شاالله به قهرمانی برسیم.

او درباره تونل زدن بازیکنان هوادار برای پرسپولیسی‌ها در شروع بازی گفت: دست‌شان درد نکند؛ آنها احترام گذاشتند و امیدوارم در ادامه مسیر موفق باشند.

ستاره پرسپولیس یادآور شد: از تماشاگران پرسپولیس تشکر می‌کنم که در دیدارهای قبل حمایت خوبی از تیم داشتند ولی امروز جای آنها خالی بود. امیدوارم در بازی فینال دوباره حمایت‌شان را ببینیم. همچنین جا دارد از باشگاه و آقای درویش و عوامل تیم کمک کردند، تشکر کنم و امیدوارم یک جام دیگر به دست بیاوریم.

ترابی در خصوص اوضاع مالی پرسپولیس در پایان فصل ابراز کرد: خدا را شکر ما غر نمی‌زنیم و امیدوار هستیم اتفاقات خوبی برای تیم بیفتد.

دیدگاه تان را بنویسید