آرتتا: به واقعی بودن آمار هالند شک دارم!

درخشش ارلینگ هالند در منچسترسیتی باعث شده که مایکل آرتتا نیز به تمجید از او بپردازد و رکوردهای او را باورنکردنی توصیف کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مایکل آرتتا سرمربی تیم فوتبال آرسنال در مورد عملکرد ارلینگ هالند مقابل لایپزیگ صحبت کرد و گفت: کاری که او انجام داد باورنکردنی است.

مهاجم منچسترسیتی در بازی روز سه شنبه مقابل  در لیگ قهرمانان اروپا، بسیاری از مردم را شگفت زده کرد. این بازیکن نروژی با زدن پنج گل به تیمش کمک کرد تا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. تیم گواردیولا در رده دوم لیگ برتر قرار دارد و آرسنال در صدر جدول قرار دارد. به همین خاطر رقابت سختی بین این دو تیم است تا در پایان مشخص شود که چه تیمی عنوان قهرمانی را به دست خواهد آورد.

از سرمربی آرسنال در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی لیگ اروپا مقابل اسپورتینگ در مورد هالند پرسیده شد که او گفت: وقتی به کارهایی که او در گذشته انجام داده و رکوردهای او نگاه می‌کنید به واقعی بودن این اعداد و ارقام شک می کنید. ما استانداردهایی را که در لیگ برتر در این چند سال تعریف شده است می دانیم ولی بازیکنی با این نبوغ و استعداد فراتر از هر استانداردی است.

آرسنال با ۵ امتیاز بیشتر از منچسترسیتی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و با توجه به اینکه آرسنال یک بازی مستقیم با سیتی در پیش دارد، رقابت برای قهرمانی بسیار حساس و نزدیک دنبال می شود.

ماشین گلزنی بالاتر از مسی و رونالدو

ارلینگ هالند یک ماشین گلزنی است و روز سه‌شنبه با زدن ۵ گل به لایپزیگ این موضوع را بار دیگر ثابت کرد. به این ترتیب ارلینگ هالند اکنون در ۲۵ بازی اول خود در لیگ قهرمانان به رکورد ۳۳ گل رسیده تا بالاتر از بازیکنانی مانند لئو مسی، کریستیانو رونالدو و کریم بنزما باشد.

عطش هالند برای گلزنی دیوانه کننده است و انگار او از سیاره‌ای دیگر است. مهاجم منچسترسیتی یک ماشین گلزنی است. حالا بهتر است رکورد او را با سایر بازیکنان بزرگ اروپا نیز مقایسه کنیم.

رود فان نیستلروی برای زدن ۳۳ گل به ۳۸ بازی نیاز داشت.

لیونل مسی به ۵۲ بازی

روبرت لواندوفسکی و کیلیان ام‌باپه به  ۵۳ بازی

کریم بنزما و ادینسون کاوانی به ۵۴ بازی

فیلیپو اینزاگی و نیمار به ۵۵ بازی

و کریستیانو رونالدو به ۷۶ بازی.

همچنین بیایید در نظر بگیریم که پنج گلزن برتر لیگ قهرمانان اروپا پس از ۲۵ بازی چند گل به ثمر رسانده بودند.

رائول گونسالس ۱۱ گل

کریم بنزما ۱۳ گل 

روبرت لواندوفسکی ۱۵ گل

لیونل مسی ۱۲ گل

رونالدو بعد از ۲۵ بازی هنوز موفق به گلزنی نشده بود.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید