اشک شوق دو بازیکن استقلال به خاطر یک پنالتی جنجالی

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: پس از اعلام پنالتی 2 بازیکن تیم ما اشک شوق ریختند. ا

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، رضا میرزایی پس از برتری 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل گل‌گهر، اظهار داشت: خدا را صد هزار مرتبه شکر. به هواداران تبریک می‌گویم که امروز تا دقیقه 95 ما را تشویق کردند و ناامید نشدند. خیلی به ما انرژی دادند و همین موضوع انگیزه شد تا بازی را 2 بر یک ببریم. 

وی درمورد خوشحالی مهدی قائدی و سعید مهری، گفت: وقتی من گل اول را زدم و سپس پنالتی را گرفتم، از میلیاردها پول این موضوع برای من ارزشمندتر بود که دیدم مهدی قائدی و سعید مهری اشک می‌ریزند. به این خاطر که تیم در کورس قهرمانی بایستد، چه قدر دل آن‌ها با تیم است. اینکه دل‌شان با تیم بود، برای من خیلی ارزشمند بود. وقتی گریه این دو بازیکن را دیدم، باور نمی‌کنید چه حس و حالی داشتم. به خودم گفتم واقعا دم معرفت، انسانیت و همه چیزش گرم.

بازیکن استقلال درخصوص اینکه ساپینتو در بین دو نیمه و در تونل منتهی به زمین خیلی جدی با او صحبت کرد و در آن لحظات چه چیزهایی گفت، عنوان کرد: به من گفت داخل زمین می‌روی و همانگونه که این هفته در تمرین کار کردی و صحبت‌ها و تاکتیک‌هایی که در تمرین با تو انجام دادم، همان را خیلی با آرامش و آرام در زمین به نمایش می‌گذاری. ان‌شاءالله نتیجه را عوض می‌کنی. خدا را صد هزار مرتبه شکر. همانگونه که خدا همیشه هوای مرا داشته است، این بازی نیز همین جوری شد.

میرزایی درمورد اینکه آیا برخورد  بازیکن گل‌گهر با او پنالتی بود، توضیح داد: شک نکنید. من ارادت خاصی به امیر خان قلعه‌نویی داشته و او را دوست دارم. 3 سال در سپاهان هم بازی من بود. در کانال باشگاه هم عکسش را گذاشته‌اند. ابتدا با آرنج به صورت من زد و سپس پشت زانو و مچ پای مرا زد. یک لحظه فکر کردم داور چهارم می‌خواهد پنالتی را بازگرداند. بازی با فولاد هم به این شکل شد. داور ابتدا می‌خواست پنالتی بگیرد اما پس از صحبت کردن با کمک‌هایش گفت روی من پنالتی نشده است. هفته قبل پنالتی صد در صد روی مهدی قائدی را نگرفتند. در بازی با مس رفسنجان هم پنالتی ما را نگرفتند. به شجاعت این داور تبریک می گویم.

وی درخصوص اینکه در چند بازی پس از ورود به زمین خیلی موثر کار کرد و امروز هم گل زد و آیا با این تفاسیر روزی ذخیره طلایی استقلال خواهد شد، گفت: خدا را شکر. واقعا تلاش همه بازیکنان استقلال است. چه قدر تیم ما بچه‌های خوب و گُلی دارد. امروز همدلی خود را نشان دادیم. پس از اینکه بازی را 2 بر یک بردیم، همه اشک شوق می‌ریختند. این خیلی ارزشمند است و تیم بزرگ است. بارها گفته‌ام هر موقع به زمین می‌آیید، باید بهترین عملکرد را داشته باشید.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید