سوهان روح امباپه: من عاشق فرانسوی ها هستم

دیبو مارتینس در مصاحبه ای درخصوص حواشی رفتارهای او بعد از فینال جام جهانی و تمسخر امباپه گفت: من عاشق فرانسوی ها هستم و آن فقط یک بازی فوتبال بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، امیلیانو مارتینس به تیم ملی آرژانتین کمک کرد تا جام قهرمانی جام جهانی 2022 قطر را به دست آورد و به رویای دیرینه فتح دوباره این جام جامه عمل بپوشاند. 

او موفق شد به لطف نمایش درخشانی که در این رقابت‌ها و خصوصا بازی فینال برابر فرانسه داشت جایزه بهترین دروازه‌بان سال 2022 فیفا را از آن خود کند. 

این جایزه در حالی به این بازیکن اهدا شد که رفتارهای او پس از قهرمانی در جام جهانی و طعنه و تمسخر کیلیان امباپه در جریان جشن قهرمانی باعث شده بود که بسیاری نسبت به این رفتارهای او اعتراض کنند.

مارتینس در گفت وگو با TMC اظهار داشت: «جدا این فقط یک بازی فوتبال بود. من صادقانه عاشق فرانسه هستم. بارها برای سپری کردن تعطیلات به اینجا آمده‌ام. من عاشق فرانسوی‌ها هستم. در استون ویلا با دو بازیکن فرانسوی هم اتاقی هستم. همانطور که قبلا هم گفتم، آرسنال هم بازیکنان فرانسوی بسیاری داشت. آرسن ونگر اسطوره است و حالا برای فیفا کار می‌کند. دیدن دوباره او اتفاق بسیار خوبی بود.»

بسیاری از رسانه‌ها و کاربران شبکه اجتماعی معتقد هستند که حالت چهره امباپه در هنگام اهدای جایزه بهترین دروازه‌بان سال 2022 به مارتینز نشان می‌داد که او هنوز هم از این موضوع بسیار عصبانی است.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید