اتهام تجاوز به ستاره مراکشی پاریسن ژرمن

یک زن جوان با شکایت از اشرف حکیمی او را به تجاوز متهم کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ بر اساس گزارش رسانه‌های فرانسوی، زن جوانی آخر هفته گذشته با حضور در ایستگاه پلیس، ادعا کرد که بازیکن پی‌اس‌جی به او تجاوز کرده است.

به گزارش لو پاریسین پلیس قضایی بعد از شنیدن اظهارات زن، با همکاری دادستانی وارد عمل شدند تا این قضیه را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهد؛ چرا که احتمال تلاش برای اخاذی یا بدنامی عمدی این بازیکن نیز پیش‌بینی می‌شود.

آشنایی این دو در اینستاگرام صورت گرفت و حکیمی برای اولین بار این زن را در شانزدهم ژانویه ملاقات کرد. ستاره پی‌اس‌جی در روز حادثه، این زن را به خانه خود دعوت کرد و طبق ادعای شاکی، حکیمی در این روز به او تجاوز کرده است.

ساعتی پس از حادثه، زن یاد شده با یکی از دوستان خود تماس گرفت تا او را از خانه حکیمی خارج کرد. او بلافاصله پس از ترک محل، راهی ایستگاه پلیس شده و جزئیات اتفاقی که رخ داده بود را شرح داد.

این فوتبالیست مراکشی که چندی پیش همراه با تیم ملی کشورش در جام جهانی 2022 خوش درخشید، در بازی قبلی تیمش به علت مصدومیت غایب بود. حالا باید دید سناریویی مشابه دنی آلوز در انتظار حکیمی خواهد بود یا اینکه داستان یک اخاذی در میان است و به فوتبال حرفه‌ای این بازیکن مراکشی خدشه‌ای وارد نخواهد شد.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید