برنز فیروزپور در کشتی آزاد رنکینگ مصر

امیرحسین فیروزپور به مدال برنز مسابقات رنکینگ مصر رسید‌.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در جریان رقابت‌های وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد تورنمنت مصر،  امیرحسین فیروزپور به مدال برنز دست یافت.
فیروزپور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر مصطفی الدرس از مصر را مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۱ بر ۴ مخسود ویسالوف از ازبکستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. فیروزپور در این مرحله مقابل زبیگنیو بارانوفسکی دارنده مدال نقره و برنز اروپا از لهستان با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۷ بر صفر موزاری مچدلیدزه از اوکراین را از پیش رو برداشت و صاحب مدال برنز شد.

از ظهر فردا (یکشنبه) و در مسابقات ۸ وزن دوم ۳ نماینده کشورمان به میدان می روند که قرعه آنها به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۷ نفر حضور دارند، یاسین رضایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف عبدالغنی بنات اله از الجزایر می رود. و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان ولادمیر کودرین از قزاقستان و پانکاج از هند مبارزه می‌کند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که با حضور ۲۳ کشتی گیر برگزار می شود، حسین ابوذری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سنور دمیرتاش دارنده مدال برنز المپیک و جهان از ترکیه و اسلام بک اورازبیکوف از قرقیزستان می رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، امیرحسین کاووسی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با فتایریا از الجزایر کشتی می گیرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید