برتری ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا

رئال آنفیلد را روی سر لیورپول خراب کرد+ عکس و ویدیوی گل ها

لیورپول در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست سختی را مقابل رئال مادرید متحمل شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حساس ترین بازی شب سوم لیگ قهرمانان اروپا لیورپول در آنفیلد میزبان رئال مادرید بود که این مسابقه با پیروزی تاریخی 5 بر 2 شاگردان آنچلوتی همراه شد.

تنها ۴ دقیقه از این بازی گذشته بود که ارسال محمد صلاح را داروین نونیس با ضربه پشت پای تماشایی وارد دروازه رئال کرد. دقیقه ۱۴ هم نوبت به محمد صلاح رسید تا از اشتباه مرگبار تیبو کورتوا استفاده کند و گل دوم را برای میزبان به ثمر برساند. دقیقه ۲۱ نوبت به هنرنمایی وینیسیوس جونیور رسید. ستاره برزیلی با شوت دیدنی گوشه دروازه آلیسون بکر را نشانه گرفت و فاصله را کمتر کرد. دقیقه ۳۶ اشتباه کورتوا را آلیسون بکر تکرار کرد! او پاسش را اشتباهی به وینیسیوس جونیور کوبید تا گل تساوی به ثمر برسد. دقیقه ۴۷ بازگشت رئال کامل شد. ارسال لوکا مودریچ را ادر میلیتائو با ضربه سر به قعر دروازه آلیسون فرستاد. دقیقه ۵۵ هم نوبت به کریم بنزما رسید تا از اشتباه مدافعان لیورپول استفاده کند و ضربه‌اش با برخورد به پای جو گومز وارد دروازه شود. در دقیقه ۶۷ هم در ضدحمله‌ای سریع کریم بنزما دفاع لیورپول را غافلگیر کرد و همه را به هم ریخت تا گل پنجم هم توسط او به ثمر برسد.

در دیگر بازی سه‌شنبه شب نیز ناپولی با نتیجه 2 بر صفر از سد اینتراخت فرانکفورت گذشت. گل‌های ناپولی را «اوسیمن» و «دی‌لورنزو» به ثمر رساندند. در این بازی «خویچا کوارتسخلیا» یک پنالتی برای ناپولی از دست داد. در دقیقه 58 نیز، راندال کولو موانی با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد تا امیدهای فرانکفورت برای بازگشت به بازی نقش بر آب شود.

 

 

رئال مادرید

رئال مادرید کریم بنزما

لیورپول

لیورپول رئال مادرید لیورپول داروین نونیس داروین نونیز

لیورپول رئال مادرید لیورپول

لیورپول

لیورپول رئال مادرید لیورپول محمد صلاح دیوید آلابا

وینیسیوس جونیور

رئال مادرید

کورتوا

 

ناپولی آینتراخت فرانکفورت

ناپولی آینتراخت فرانکفورت

ناپولی آینتراخت فرانکفورت

ناپولی آینتراخت فرانکفورت

ناپولی آینتراخت فرانکفورت

ناپولی آینتراخت فرانکفورت

 

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید