جدول موثرترین بازیکان لیگ برتر ایران

ستاره پرتغالی تراکتور در صدر جدول موثرترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تاکنون بیست هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برگزار شده است که طی این هفته‌ها، ریکاردو آلوس، هافبک تراکتور با دادن 12 پاس گل و شهریار مغانلو و عارف رستمی، مهاجمان سپاهان مس کرمان با زدن 7 گل در صدر جدول گل‌ساز‌ترین و گل‌زن‌ترین بازیکنان لیگ برتر قرار گرفته‌اند.

ایسنا نوشت: پس از گذشت بیست هفته از لیگ برتر فوتبال، تیم‌های مدعی بالای جدول رقابت نزدیکی در کورس قهرمانی دارند و در انتهای جدول رقابت برای بقا ادامه دارد. بازیکنان مختلفی در این فصل ستارگان تیم‌هایشان بودند و تاثیرگذاری به‌سزایی در موفقیت تیمشان داشتند.

ستاره بی چون و چرای لیگ برتر، ریکاردو آلوس است. او تاکنون در ۱۷ بازی که انجام داده ۱۲ پاس گل را ثبت کرده و تنها یک پاس گل با محمدرضا خلعتبری، رکورددار پاس گل در ادوار لیگ برتر فاصله دارد.

آلوس موثرترین مهره تراکتوری‌ها تا این هفته از رقابت‌ها بوده و نقش ویژه‌ای در کسب نتایج خوب شاگردان خمز داشته است. پس از آلوس، شهریار مغانلو با ۷ گل و ۳ پاس گل در رده دوم موثرترین بازیکنان لیگ قرار دارد. اعتماد مورایس به مغانلو در نهایت جواب داده و این مهاجم یکی از عوامل صدرنشینی سپاهانی‌ها در جدول بوده است.

پس از مغانلو نام عارف رستمی در جدول موثرترین بازیکنان لیگ قرار دارد. رستمی یک نام غیرمنتظره در این جدول است. او فصل گذشته در ذوب‌آهن نتوانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد اما در این فصل از رقابت‌ها درخشید و مس کرمان را از منطقه سقوط تاحدودی دور کرد.

در ادامه جدول موثرترین بازیکنان لیگ برتر را می‌خوانید:

62523083

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید