مورایس: باید تلاش کنیم لیگ با کیفیتی داشته باشیم/ بازیکن به تیمی پیشنهاد نمی دهم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان بیش از پیروزی تیمش مقابل زنیت از حضور تماشاگران در ورزشگاه لذت برده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ژوزه مورایس بعد از برد 2 بر صفر مقابل زنیت روسیه در نشست خبری اظهار داشت: خوشحالم بابت جوی که در ورزشگاه بود نتیجه مربوط به این جو خوب ورزشگاه هم بود.دوم اینکه بازی رقابتی بین دو تیم با کیفیت بود. بازی دوستانه و منصفانه ای بود. سوم اینکه می‌خواهم از باشگاه زنیت تشکر کنم که به اصفهان آمدند و اجازه دادند ما با آنها بازی کنیم.  آخرین صحبت‌ همیشه باید اولین باشد می‌خواستم از بازیکنانم تشکر کنم بخاطر بای خوبی که انجام دادند و رفتار و تمرکز خیلی خوبی که داشتند و می‌خواستم از رسانه‌ها هم تشکر کنم. خیلی ممنونم بابت کار و تلاشی که انجام دادید و شما نکته مهم این دیدار بودید.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه برگزاری چنین مسابقاتی چقدر می‌تواند به فوتبال ایران و باشگاه سپاهان کمک کند، گفت: در مورد این سوال قبلا گفته بودم فوتبال برای این است که مردم و کشورهای مختلف را بهم وصل کنند. شاید مردم شرایط نداشته باشند که بروند بازی‌های اروپایی را ببیند ولی اینگونه مسابقات کمک می‌کند و عشق و شوری که مردم ایران نشان می‌دهند به تیم‌هایی که از خارج از کشور می آیند و در آخر باید بخاطر کیفیت خوب زمین تشکر کنم. امیدوارم همه تیم‌های حاضر در لیگ برتر بتوانند چنین شرایطی را در زمین‌هایشان فراهم کنند.

وی در مورد پیشنهاد دادن بازیکن به تیم‌های خارج گفت: من به این فکر نمی‌کنم که به  کسی بازیکن بدهیم باید سعی کنیم که لیگ با کیفیتی داشته باشیم که توجه ها را جلب کنیم تا بازیکنان بیشتری در خارج از ایران داشته باشیم. ما با بازیکنان کار می‌کنیم تا آینده باشگاه باشند نه اینکه بفروشیم‌شان و به کسی دیگری بدهم اما اگر به باشگاه دیگری جذب شوند من خوشحال می‌شوم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه بازی امروز تاثیری در بازی با پرسپولیس دارد یا نه گفت: ما فوتبال بازی می‌کنیم و به فکر بازی بد نیستیم. امروز این بازی را انجام دادیم و فردا به سراغ بازی بعدی می‌رویم. 

مورایس در مورد اینکه تماشاگران اجازه خواهند داشت که به طور کامل به ورزشگاه بیایند، گفت: وقتی ورزشگاه می‌سازیم برای پر شدن آن از سوی تماشاگران است ولی بخاطر کرونا بود که تماشاگران را به طور کامل نداشته باشیم اما نمی‌ دانم در ایران کرونا چقدر کنترل شده است و دلیلش را نمی‌دانم. پس افرادی که مسئول این قضیه هستند که اجازه بدهند ورزشگاه پر شود من خوشحال می‌شوم اگر غیر از این بود هم باید تبعیت کنیم.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید