رونالدو: رکورد 500 گل حس بی نظیری است

فوق ستاره پرتغالی پس از پوکر در عربستان حس عبور از رکورد 500 گل در لیگ های مختلف را بی نظیر توصیف کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ دیشب در دیدار النصر و الوحده در لیگ روشن عربستان، کریستیانو رونالدو هر چهار گل تیمش النصر را به ثمر رساند تا این تیم عربستانی موفق شود حریفش الوحده را 4-0 شکست دهد.

اما اولین گل رونالدو در این بازی باعث شد کریستیانو به رکوردی جدید دست پیدا کند. او پانصدمین گل دوران فوتبالش در لیگهای باشگاهی را به ثمر رساند. ستاره پرتغالی در پایان بازی گفت از این رکورد احساس غرور و خوشحالی می‌کند اما آنچه برایش مهمتر است نتیجه بازی و پیروزی النصر است.

کریستیانو بعد از درخشش در بازی دیشب و به ثمر رساندن چهار گل گفت:" به خاطر گلهایی که امروز زدم خیلی خوشحالم. ولی از اینکه توانستم به هم‌تیمی‌هایم کمک کنم تا در این بازی برنده بشویم بیشتر خوشحالم".

رونالدو همچنین در یک پست اینستاگرامی که بعد از بازی منتشر کرد گفت از به ثمر رساندن چهار گل احساس غرور می‌کند.

1800350 به ثمر رساندن 4 گل و رسیدن به رکورد 500 گل در لیگهای باشگاهی در جریان پیروزی درخشان تیم حس بی‌‌نظیری است

عملکرد رونالدو در بازی دیشب النصر بهترین نمایش او از زمان پیوستن به این باشگاه عربستانی است. کریستیانو در بازی قبلی النصر موفق شد اولین گل خود برای این تیم را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند اما حالا بعد از انجام سه بازی با پیراهن النصر برای این تیم پنج گل به ثمر رسانده است. ستاره پرتغالی حالا چشم به بازی بعدی تیمش در لیگ عربستان دوخته تا آمار گلزنی‌اش را بالاتر ببرد. دیداری که روز 17 فوریه در مقابل التعاون برگزار خواهد شد.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید