پیش بینی سرنوشت تلخ گواردیولا توسط آنچلوتی!

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید معتقد است اگر همتای اسپانیایی‌اش به مربیگری ادامه دهد به سرنوشتی دچار خواهد شد که تقریباً همه مربیان فوتبال دنیا تجربه کرده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، برکناری گنارو گتوسو از سرمربیگری والنسیا سوژه‌ای برای یک اظهارنظر جالب از سوی هموطن او در رئال مادرید کارلو آنچلوتی شد.

گتوسو در ابتدای هفته جاری با توافق دوجانبه به کار خود در تیم بحران زده والنسیا پایان داد که این اتفاق ناراحتی استاد پیشین او شد هرچند کارلتو معتقد است که همه مربیان فوتبال چنین سرنوشتی را تجربه کرده‌اند، البته او زمانی که به یاد آورد برخی مربیان از جمله پپ گواردیولا در دوران مربیگری‌شان اخراج نشده‌اند اظهارنظر جالبی انجام داد.

آنچلوتی که در میلان سال‌‌ها به عنوان سرمربی گتوسو را تمرین داد، درباره اخراج هموطنش از مربیگری والنسیا گفت: اخراج شدن بخشی از شغل ماست. ما هر وقت که هدایت تیمی را قبول می‌کنیم باید این واقعیت را مدنظر داشته باشیم. من فکر می‌کنم که همه مربیان اخراج شده‌اند را تجربه کرده‌اند. شاید پپ گواردیولا تنها استثنا باشد اما او هم اگر به مربیگری ادامه دهد، یک روز اخراج خواهد شد. این بخشی از شغل ماست و خود من هم بارها اخراج شده‌ام اما هنوز هم دارم مربیگری می‌کنم. در زندگی چیزهای بدتری هم هست.

گتوسو و آنچلوتی در ماه ژانویه در سوپرجام اسپانیا با یکدیگر روبرو شدند و به طرز عجیبی در آستانه بازی اعلام کردند که دیگر با یکدیگر خوب نیستند و بیش از یک سال است که ارتباط ندارند. گتوسو که با هدایت آنچلوتی دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، پس از اخراج شدن آنچلوتی از ناپولی در سال 2019 جانشین او شد.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید