صبر صربیناتور لبریز شد؛ جوکوویچ مدارک پزشکی رو می‌کند!

مرد شماره یک تنیس جهان در واکنش به منتقدان خود می‌گوید که مدارک پزشکی خود را منتشر خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در فینال رقابت‌های گرنداسلم ملبورن استرالیا، نواک جوکوویچ که آن زمان نفر پنجم رنکینگ برترین تنیسورهای جهان بود (او اکنون نفر اول رنکینگ است) برابر استفانوس سیتسیپاس نفر چهارم رنکینگ از یونان به میدان رفت و مقتدرانه و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و دهمین عنوان قهرمانی خود در رقابت‌های تنیس اپن استرالیا را از آن خود کرد. جوکوویچ در این دیدار در سه ست متوالی و با نتایج ۶-۳، ۷-۶ و ۷-۶ مقابل سیتسیپاس به برتری رسید و جام قهرمانی این رقابت‌ها را بالای سر برد.

سوالی که همه می پرسند این است که آیا نواک جوکوویچ مردی است که هر رکوردی را می شکند؟ او در واکنش به این موضوع گفت: احساس می‌کنم که باید صحت مصدومیتم را نشان دهم، زیرا برخی نظرات مرا بسیار آزار داده است. به زودی وارد جزئیات خواهم شد و شواهد پزشکی را نشان خواهم داد، نه برای افرادی که شک داشتند بلکه برای افرادی که از من حمایت کردند. 

او ادامه داد: دو سال پیش در استرالیا مشکل جسمی داشتم و حتی کسانی بودند که به آن شک داشتند. مشکل زانوی چپم کم نبود. در واقع در روزهای استراحت بین یک بازی و بازی دیگر نتوانستم تمرین کنم. این یک روند طاقت فرسا بود اما حمایت خداوند به من اجازه داد تا ادامه دهم.

گفته می‌شود که این بازیکن در طول مسابقات ۳ سانتی‌متر پارگی درعضله همسترینگش داشت اما صحبت‌های زیادی درباره اینکه مصدومیت او ساختگی بود رد و بدل می شود.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید