وا‌کنش ژیرو به توطئه علیه بنزما در تیم ملی فرانسه

مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه از هم‌دردی با کریم بنزما بعد از خروج از فهرست تیم ملی در جام جهانی به خاطر آسیب دیدگی سخن به میان آورد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نقل از لوپاریزین، کریم بنزما به خاطر آسیب دیدگی جام جهانی ۲۰۲۲ را از دست داد و این باعث شد تا اولیویه ژیرو در ترکیب اصلی فرانسه به میدان برود که البته این بازیکن عملکرد خوبی هم از خود نشان داد و با تیم نایب قهرمانی را به دست آورد.

ژیرو درباره گفت‌وگویش با بنزما بعد از از مصدومیتش، گفت: من به بنزما گفتم که برای او ناراحت هستم و همگی ما از این آسیب دیدگی ناراحت و ناامید هستیم.

ژیرو بعضی از گمانه‌زنی‌ها  را درباره توطئه چند بازیکن تیم ملی فوتبال فرانسه برای دور کردن بنزما از این تیم رد کرد و گفت:  بسیاری درباره اختلاف درون تیمی در تیم ملی فوتبال فرانسه نوشتند اما اصلا چنین چیزی صحت نداشت.

باوجود آن که ژیرو اختلاف در تیم ملی فوتبال فرانسه را رد کرد اما حداقل روشن بود که بنزما با دیدیه دشان مشکل دارد که این بازیکن سرشناس در اوج دوران فوتبالی خود از تیم ملی خداحافظی کرد و دوباره به تیم برگشته بود.

بنزما در سال ۲۰۲۲ عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان را به دست آورد با این حال آسیب دیدگی اجازه نداد که در جام جهانی قطر به میدان رود.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید