حمله رحمتی به نکونام/ حرفه‌ای باشید و اخلاق را رعایت کنید!

سرمربی آلومینیوم اراک به خاطر پیشنهاد غیرحرفه‌ای باشگاه فولاد به سه بازیکن تیم اراکی، از همتای فولادی‌اش انتقاد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، آلومینیوم اراک امروز (دوشنبه) در چارچوب دیداری معوقه از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال مقابل گل‌گهر متوقف شد. سید مهدی رحمتی، سرمربی آلومینیوم پس از این دیدار در نشست خبری حضور پیدا کرد و راجع به فعالیت‌های نقل و انتقالاتی تیمش توضیح داد.

او در بخشی از صحبت‌هایش به باشگاه فولاد کنایه زد که پیش از بازی هفته گذشته‌ آلومینیوم - فولاد، بدون اطلاع باشگاه آلومینیوم با سه بازیکن این باشگاه وارد مذاکره شده بودند.

گلیه‌های رحمتی ابتدا از مطرح شدن پیشنهاد باشگاه فولاد به قائد رحمتی شروع شد. او در واکنش به این پیشنهاد گفت: باشگاه فولاد باتوجه به مصاحبه‌های دوستان عزیز که گفتند هشت بازیکن نیاز دارند، عملا مجبورند به همه بازیکنان لیگ پیشنهاد بدهند. ما اجازه خروج به قائد رحمتی نمی‌دهیم چون همین الان هم نیاز به بازیکن داریم.

در ادامه وقتی از سرمربی آلومینیوم سوالی درباره تمایل این باشگاه به جذب حامد پاکدل پرسیده شد، ادامه داد: نه. من اطلاعی از جدایی حامد پاکدل از پرسپولیس ندارم ولی مطمئنا اگر با هر بازیکنی بخواهیم صحبت کنیم، ما با باشگاه ارتباط می‌گیریم و مستقیم با بازیکن صحبت نمی‌کنیم. ما در بازی قبلی با تیمی بازی داشتیم که عملا با سه بازیکن ما صحبت کرده بودند که شما هم به یکی از آن‌ها اشاره کردید. چنین کاری حرفه‌ای نیست. اگر قرار است بازیکنی جابجا شود، خیلی قشنگ است که ما از طریق باشگاه اقدام کنید. 

رحمتی افزود: ما الان به باشگاه تراکتور برای جذب آریاکیا نامه زده‌ایم. برای بازیکن دیگری هم نامه زده‌ایم. من خودم این بحث اخلاقی را رعایت می‌کنم و دوست دارم باقی دوستان هم رعایت کنند. ما یکی، دو گزینه داریم و با باشگاه‌هایشان مذاکره کرده‌ایم اما با خود بازیکن صحبت نکرده‌ایم.

 

دیدگاه تان را بنویسید