معمای روز/ بازیکن مجهول‌الهویه در لیگ پادشاهان کیست؟

در لیگ موسوم به لیگ پادشاهان، یک بازیکن با هویتی مجهول حضور پیدا کرده که برای مخاطبان این لیگ سوال شده که این بازیکن کیست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس٬ جرارد پیکه، ستاره تازه بازنشست شده بارسلونا، لیگی با عنوان پادشاه ترتیب داده که در آن ۱۲ تیم متشکل از بازیکنان سابق و اینفلوئنسرهای اسپانیایی رقابت می‌کنند.

در جریان لیگ پادشاهان هر تیم شامل هفت بازیکن است و می‌تواند هر هفته یک بازیکنِ مهمان در ترکیب خود استفاده کند.این لیگ هفته گذشته آغاز و با موفقیت چشمگیری همراه شد و هزاران نفر برای تماشای مسابقات در توییچ حاضر شدند.

تیم XBuyer این بار اقدام عجیبی انجام داد و بازیکن ناشناسی با نام Enigma، شماره ۶۹ و ماسک کشتی‌گیرها به زمین فرستاد. قبل از بازی، پیکه فاش کرد که مرد نقاب‌پوش بازیکنی است که در حال حاضر با یک باشگاه لالیگا قرارداد دارد. او در توییتی نوشت: این فوتبالیست حاضر در لالیگا که زیر 30 سال سن دارد با ماسک کشتی مکزیکی بازی می‌کند تا صورتش را پنهان کند و آستین‌های بلند برای پوشاندن خالکوبی‌ها دارد.

لیگ پادشاهان

آاس به نقل از هواداران، این بازیکن را چیچاریتو تشخیص داده و اسکای‌اسپرت احتمال حضور ایسکو را رد نکرده است. دنیس سوارز هم یکی دیگر از حدس‌های بینندگان بود که البته خودش این موضوع را تکذیب کرد. پل لیرولا بازیکن تیم الچه هم یکی دیگر از حدس‌های هواداران بود.

با این وجود اما هنوز پاسخ درستی در خصوص این هویت این بازیکن وجود ندارد. سرخیو آگوئرو، مهاجم سابق منچسترسیتی و آرژانتین، رئیس تیم XBUYER است.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید