کنایه سرمربی منچستر به رونالدو؟

تن هاگ: پیراهن منچستر برای خیلی ها گشاد است!

سرمربی منچستریونایتد معتقد است تنها بازیکنانی می توانند در این تیم بازی کنند که مسئولیت پذیر باشند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ اریک تن‌هاگ پس از ناکامی در ابتدای فصل اکنون توانسته یک تیم قدرتمند از منچستریونایتد بسازد و هواداران پرشمار این تیم را امیدوار سازد.

آنها اکنون در رده چهارم لیگ برتر انگلیس قرار دارند و می‌توانند جواز حضور در فصل آتی لیگ قهرمانان اروپا را نیز بدست آورند. این تیم شب گذشته در دیداری جذاب مقابل اورتون به برتری رسید تا در جام حذفی نیز به مرحله بعدی صعود کند و به روند عالی خود تداوم بخشد.

بسیاری از فوتبال دوستان با این حال معتقدند که منچستریونایتد باید در پنجره زمستانی بازیکن خریداری کند و باز هم خود را تقویت سازد. آنها در ابتدای فصل ستاره‌هایی مثل کاسمیرو، لیساندرو مارتینز و آنتونی را خریداری کردند که بسیار عملکرد خوبی از خود به ثبت رساندند.

اریک تن‌هاگ در خصوص احتمال خرید منچستریونایتد در زمستان واکنش نشان داد و گفت: بیشتر خریدهایی که در گذشته برای منچستریونایتد انجام می‌شد، بازیکنانی بودند که در سطح متوسط قرار داشتند. متوسط به درد منچستریونایتد نمی‌خورد.

وی ادامه داد: پیراهن منچستریونایتد سنگین است و بر تن هر بازیکنی نمی‌نشیند. تنها بازیکنانی می‌توانند در این تیم بازی کنند که مسئولیت پذیر باشند و بتوانند تحت فشار سنگین نمایش خودشان را ارائه دهند.

از بازیکنانی مثل ژوائو فلیکس، فرانکی دی‌یونگ، الکس دیاسی، راندال کولو موانی، وستون مک کنی، مارکوس تورام، دوشان ولاهوویچ، کیم مین جائه و یوسیپ یورانوویچ به عنوان گزینه‌های مدنظر یونایتد در این پنجره نام می‌برند.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید