جام جهانی 2022| نویر: تاثیرگذار نباشی تاوان اشتباهت را می پردازی

دروازه بان شماره یک آلمان گفت: اگر خودت را به خوبی نشان نداده و در دقایق مهم تاثیرگذار نباشی، پس بهای این اشتباهات را می پردازی و امروز این اتفاق افتاد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی آلمان در شبی که موقعیت های گلزنی فراوانی را از دست داد، 1-2 در دیدار مقابل ژاپن شکست خورد تا شرایط این تیم برای دور بعدی بغرنج شود. این اتفاق در حالی رخ داد که ژرمن ها بیش از یک ساعت از حریف خود پیش بودند، اما در دقایق پایانی غافلگیر شده و دو بار دروازه خود را باز شده دیدند. مانوئل نویر مدعی شد این مهم ترین بازی آلمان بوده و آنها برابر اسپانیا باید تیم متفاوتی در زمین باشند.

مانوئل نویر گفت: ما در جریان این دیدار موقعیت های گلزنی خوب و زیادی از دست دادیم و این موضوعی واضح است. ما در دقایق پایانی خوب دفاع نکردیم و ژاپن در موقعیت های یک در مقابل یک به ما فشار آورد. ما از آرامش کافی برخوردار نبودیم و نیاز داشتیم مانند نیمه اول از نظر موقعیت سنجی در زمین بهتر عمل کنیم. ما در واقع کنترل بازی را برای دقایق زیادی در اختیار داشتیم، اما سپس خودمان کاری کردیم حریف بتواند به جریان بازی برگردد. اگر خودت را به خوبی نشان نداده و در دقایق مهم تاثیرگذار نباشی، پس بهای این اشتباهات را می پردازی و امروز این اتفاق افتاد. بسیاری از موارد برای دیدار با اسپانیا باید بهبود پیدا کند. ما اکنون تحت فشار هستیم. برای من این مهمترین بازی بود و حالا تیم ملی آلمان مغلوب شده است. ما باید چهره متفاوتی را در مقابل اسپانیا، سخت ترین حریف خود در مرحله گروهی نشان دهیم. ما باید با تمام توان در میدان حضور پیدا کرده و تمام پتانسیل تیم را به زمین نشان دهیم."

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید