گواردیولا در دادگاه اتهام به تجاوز مندی

پپ گواردیولا در دادگاه بنجامین مندی که به تجاوز متهم است حاضر شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در جریان جلسات دادگاه رسیدگی به اتهامات بنجامین مندی، بازیکن فرانسوی منچسترسیتی، که به اتهام تجاوز در حال محاکمه است امروز دادگاه از پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، به عنوان مطلع خواست در دادگاه حاضر شده و به سوالات دادستان و قاضی پاسخ بدهد.

بنجامین مندی چند پرونده باز در این دادگاه دارد و به دلیل شکایت هشت زن جوان محاکمه می‌شود. او هر هفت اتهام تجاوز را تکذیب کرده است.

پپ گواردیولا در جلسه امروز دادگاه خطاب به قاضی از دفاع چپ فرانسوی سیتی به عنوان پسری خوب یاد کرد ولی گفت نمی‌داند او در اوقاع فراغتش چه می‌کرده است.

سرمربی منچسترسیتی در اظهارات خود در دادگاه گفت:"بنجامین در کل تیم پسری خوب و دوست‌داشتنی بود. پسری خوش‌خنده که من را می‌خنداند. ولی من پدرش نیستم و نمی‌دانم وقتهای آزادش را چه می‌کرده. من در شبکه‌های اجتماعی فعالیت‌هایش را دنبال نمی‌کردم. من وقت این را ندارم که کل زندگی 22 بازیکن تیمم را دنبال کنم و تنها چیزی که برایم مهم بود بنجامین مندی به عنوان یک فوتبالیست بود".

گواردیولا در ادامه صحبتهای خود گفت:" مندی بازیکنی استثنایی است که در رختکن تیم ما همیشه مایه خوشحالی همه بود. بنجامین از من خواست به اینجا بیایم و فقط به این دلیل در دادگاه حضور دارم".

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید