بیرانوند: به جام جهانی می رویم که لذت ببریم

دروازه بان شماره یک تیم ملی گفت: ما تمام تمرکزمان را گذاشته ایم که بتوانیم به قطر برویم و از فوتبال لذت ببریم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی مقابل نیکاراگوئه، اظهار داشت: وقتی به وسط زمین آمدیم آنها را نگاه کردیم فکر کردم چهار یا پنج گل به آنها می زنیم اما آنها واقعا سورپرایزمان کردند. این بازی امروز به ما خیلی کمک کرد. در آینده خواهید دید که این بازی به ما کمک کرده است. هر چند که بیشتر بازیکنان ما نبودند. ما یک ماهی بود که بدون بازی بودیم و کلا 10 نفر از بازیکنان بزرگسال را نداشتیم و بیشتر بازیکنان ما  بازیکنان زیر 21 سال و زیر 21 سال بودند. تبریک می گویم به بچه های زیر 21 سال که امروز اولین بازی ملی را انجام دادند و خیلی بازیکنان خوبی بودند.

دروازه بان تیم ملی فوتبال در ادامه اظهار داشت: ان شاءالله بتوانیم 25 آبان ماه در بازی مقابل تیم تونس با تکمیل شدن بازیکنان و آمدن لژیونرها یک بازی خوبی داشته باشیم. امیدواریم که یک اتفاق خوبی در جام جهانی قطر رخ بدهد تا سال های سال برای مردم ما ماندگار باشد.

وی در پاسخ به این سوال که پیراهن تیم ملی رونمایی شد و در مورد کیفیت و طراحی آن آیا نظری ندارید؟ گفت:  به هر حال طراحی و کیفیت پیراهن مجید خوب بوده و به تیم ملی تحویل داده است. خود کی روش هم راضی است. امیدواریم همه چیز دست به دست هم دهد تا ما موفق  شویم.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که آیا در آستانه جام جهانی از حمایت تیم ملی راضی هستید یا خیر، گفت: خدا را شکر ما تمام تمرکزمان را گذاشته ایم که بتوانیم به قطر برویم و از فوتبال لذت ببریم. در این جام جهانی می رویم که لذت ببریم. تمام فکر و تمرکزمان را گذاشته ایم که ان شاءالله این تاریخی که در جام جهانی است را بسازیم و سال های سال در دل مردم ماندگار شود.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید