یک غایب دیگر روی دست آمریکا برای جام جهانی

یک بازیکن دیگر آمریکا نیز جام جهانی 2022 را از دست داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، درحالیکه گرگ برهالتر، سرمربی تیم ملی آمریکا، به زودی فهرست بیست و شش نفره بازیکنانش برای شرکت در جام جهانی 2022 قطر را معرفی خواهد کرد امروز خبر بدی به کادر فنی آمریکا رسید.

کریس ریچاردز رسما اعلام کرد که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی آمریکایی‌ها در قطر نخواهد بود. او که در پست دفاع وسط برای کریستال پالاس بازی می‌کند از مدتی پیش از ناحیه پا دچار مصدومیت شده بود.

با اینکه گمان می‌رفت او بتواند به موقع بهبود یافته و به همراه دیگر شاگردان گرگ برهالتر به قطر اعزام شود اما در نهایت او از طریق حساب اینستاگرام خود گفت امیدهایش برای بهبود مصدومیت از بین رفته است. ریچاردز از تاریخ 27 آگوست مصدوم شده و نتوانسته بود در بازی‌های کریستال پالاس به میدان برود.

کریس ریچاردز در پست اینستاگرامی خود نوشت:" خیلی ناراحتم که به دلیل مصدومیت نمی‌توانم در جام جهانی بازی کنم ولی می‌دانم حتی در نبود من بچه‌ها عالی کار خواهند کرد. از اول تا آخرین لحظه حضورتان در قطر از شما حمایت می‌کنم".

با اعلام غیبت ریچارد پست دفاع وسط به یکی از مشکلات مهم آمریکا در جام جهانی تبدیل شده است. به جز او مایل رابینسون از آتلانتا یونایتد هم دیگر دفاع وسط مصدوم این کشور است. حالا آرون لانگ از نیویورک ردبولز و واکر زیمرمن از نشویل تنها گزینه‌های آمریکا در این پست هستند.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید