سکوت جواد نکونام شکست؛ فولاد متفاوتی می‌بینید!

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: با شروع مجدد لیگ هواداران ما تیم متفاوتی را می‌بینند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان که این روزها برخلاف ابتدای فصل شرایط خوبی با این تیم در لیگ برتر ندارد، در آخرین گفت و گوی خود ضمن عذرخواهی از هواداران باشگاه خوزستانی، مدعی شد که با شروع دوباره لیگ برتر فوتبال دوستان، فولاد متفاوتی را خواهند دید. او همچنین تاکید کرد که دلیل نتیجه نگرفتن شاگردانش فوتبالی نیست.

گل گهر ما را برد و تا دو هفته خوشحالی می‌کرد

جواد نکونام سرمربی قرمزهای اهواز در خصوص شرایط قرمزهای اهواز، اظهار داشت: قبل از هر صحبتی، باید از هواداران باشگاه فولاد عذرخواهی کنم. نتایجی که ما در چند هفته اخیر گرفتیم، با انتظاراتی که آن‌ها داشتند، همخوانی نداشت. می‌دانم آن‌ها بسیار ناراحتند. حق دارند از ما به خاطر نتایج هفته‌های اخیر انتقاد کنند اما از آن‌ها می‌خواهم که مانند چند سال گذشته کنارمان باشند تا در آخر با هم با خوشحالى لیگ را به پایان برسانیم چون همانطور که قبلا هم نشان داده‌ایم، می‌توانیم دوباره در کنار هم کارهاى بزرگ انجام دهیم

وی افزود: نتایجی که در چند بازى اخیر، به ویژه سه بازی گذشته گرفتیم، روی بد فوتبال بود. در سه بازى آخر، نتایجی که به دست آمد به هیچ وجه با عملکردمان مطابقت نداشت. در همه این بازی‌ها، مالکیت با ما بود. فرصت هم ایجاد می‌کردیم اما در نهایت حریف با اولین فرصتی که ایجاد می‌کرد، گل می‌زد. گل‌گهر که تمام تیم‌ها را تحت فشار می‌گذاشت، اسیر تیم ما بود. برای مساوی بازی می‌کردند اما ناباورانه بردند و تا دو هفته بعد بازی خوشحالى می‌کردند. دو توپ روی دورازه ما آوردند و هر دو توپشان گل شد. 

سرمربی فولاد تصریح کرد: در بازی بعد با دو موقعیت، سه گل خوردیم. گل سوم آن‌ها یکی از عجیب‌ترین گل‌هایی بود که تا حالا دیده‌ام. مهاجمشان پشت ۱۸ قدم ما پا به توپ بود. دو بازیکن ما کنارش بودند. یک دفعه مهدی شیری سر خورد و به زمین افتاد، بعد هم توپ از روی پای سینا شاه‌عباسی پرید. روی گل دوم هم ببینید چه اتفاقى افتاد! یک توپ معمولی را به جای آنکه دفع کنیم جلوی پای مهاجم آن‌ها گذاشتیم. شاید خود بازیکنان تیم حریف هم باورشان نمی‌شد به این راحتی به دروازه ما برسند. این‌ها اتفاقات خارج از فوتبال هست که فعلاً گریبان تیم ما را گرفته است.

خجالت کشیدم با گرشاسبی حرف بزنم

نکونام گفت: البته با وجود همه این حرف‌ها، ما نمی‌توانیم نتایج بدی که گرفته‌ایم را توجیه کنیم. این نتایج واقعا ناراحت کننده است. بعد از آخرین بازى، خجالت می‌کشیدم با مدیرعامل باشگاه حرف بزنم‌. هیات مدیره باشگاه، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه و مدیران کارخانه فولاد خوزستان، هر حمایتی لازم بوده از ما انجام داده‌اند تا مردم خوزستان را خوشحال کنیم‌‌. قول می‌دهیم که به زودی همه این بازی‌ها را جبران کنیم.

سرمربی فولاد افزود: نمی‌خواهم فولاد را با لیورپول و یوونتوس مقایسه کنم اما این واقعیت فوتبال است. بزرگترین تیم‌ها و موفق‌ترین مربی‌ها هم گاهی نتایج ناباورانه می‌گیرند. البته من همچنان مطمئنم که تیمم بر می‌گردد و امتیازهایی را که از دست داده جبران می‌کند. هواداران فولاد حتما یادشان هست که ما قبلا هم این کار را انجام داده‌ایم. پس امیدوارم حمایتشان را از ما دریغ نکنند.

بعضی از بازیکنان را کنار می‌گذاریم

وی با بیان اینکه باید به خاطر این نتایج حتما جریمه شویم، گفت: این را به خود بازیکنان تیم هم گفته‌ام. بعضی از بازیکنان تیم هم که مسئولیت‌پذیری کمی داشته‌اند، از ترکیب کنار خواهند رفت و نیم فصل از ما جدا خواهند شد. احساس می‌کنم بعضی از بازیکنان قدر فرصتی که فولاد در اختیارشان گذاشته را ندانستند. لازم باشد بازیکنان جوان و آینده‌دار لیگ را به تیم اضافه خواهم کرد. از همین حالا در حال مذاکره با بازیکنان مد نظرمان هستیم.

نکونام تصریح کرد: در بعضی پست‌ها با هماهنگی گرشاسبى، بازیکن جدید اضافه خواهیم کرد. هر کارى لازم باشد می‌کنیم که از جایگاهی که امروز در جدول لیگ داریم، فاصله بگیریم. مطمئن باشید، نیم فصل متفاوتی از فولاد خواهید دید. مثل سال‌های گذشته، همزمان با لیگ، ما باید خودمان را برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم، پس لازم است کیفیت متفاوتی از خودمان نشان دهیم.

در مورد یک دلیل توضیحی نمی‌دهم

سرمربی فولاد در مورد دلیل نتایج بدی که این تیم گرفته، اظهار داشت: در مورد یکی از دلایلش که فوتبالی نیست، نمی‌توانم توضیحی بدهم اما از نظر فنی ما تا قبل از پنجره قبلی فیفا، عالی نتیجه گرفته بودیم. وقفه‌ای که بین بازی‌ها افتاد و همچنین حواشى که نمی‌توانم در مورد آن با صداقت صحبت کنم باعث شد، ریتم تیم ما به هم بخورد. حتماً بعد از این وقفه چند هفته‌ای جام ‌جهانی، دوباره به شرایط قبل برمی‌گردیم. مطمئنم این اتفاق می‌افتد چون در سه سال گذشته هم، نیم فصل دوم، بهترین عملکرد را داشته‌ایم.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید