شوک به تیم ملی فوتبال/ نوراللهی از لیست الاهلی خط خورد

نام احمد نوراللهی از لیست تیم شباب الاهلی برای بازی با البطائح خط خورد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پس از مصدومیت شدیدی که برای احمد نوراللهی، هافبک ایرانی تیم شباب الاهلی در بازی با العین به وجود آمد، اکنون نام این ستاره خط میانی تیم شباب از لیست بازیکنان مد نظر ژاردیم برای بازی با تیم البطائح خارج شده تا مشخص شود که مصدومیت این هافبک تاثیرگذار جدی است. خبری که می‌تواند شوک بزرگی به تیم ملی ایران و کارلوس کی‌روش وارد کند.

الاهلی در هفته نهم رقابتهای لیگ امارات باید به مصاف البطائح برود. ترکیب اصلی و نفرات ذخیره الاهلی برای این بازی اعلام شدند و در بین آنها نامی از احمد نورللهی به چشم نمی آید تا ثابت شود که مصدومیت این بازیکن جدی است.

نوراللهی در دیدار قبلی الاهلی برابر العین به شدت مصدوم و از بازی تعویض شد. هنوز باشگاه الاهلی درباره مصدومیت این بازیکن ایرانی توضیح نداده است اما نحوه برخورد با نورللهی نشان می‌دهد که این احتمال زیاد است مصدومیت او شدید و جدی باشد.

الاهلی در فصل جاری با حضور نوراللهی و هدایت ژاردیم پرتغالی عملکرد خوبی داشته است و در صورت پیروزی برابر البطاح به صدر جدول رده بندی صعود خواهد کرد.

نوراللهی در صورتی که مشکلی نداشته باشد از نفرات اصلی ایران در جام جهانی 2022 خواهد بود و غیبت او خبر بسیار بدی برای کارلوس کی‌روش است.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید