دلیل احضار فتح‌الله‌زاده به دادگاه مشخص شد

دلیل احضار علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل جدید باشگاه استقلال به دادگاه مشخص شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران، امروز (شنبه) ۷ آبان ۱۴۰۱ برای رسیدگی به شکایت علی نامداری، مشاور سابق مدیر عامل این باشگاه علیه آبی‌های پایتخت، به دادگاه رفت.

ایسنا نوشت: صبح امروز (شنبه)، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال برای شکایت علی نامداری، مشاور سابق مدیرعامل باشگاه استقلال و یکی از حامیان مالی این باشگاه، به دادگاه رفت.

طبق پیگیری‌های انجام شده، این شکایت در زمان مدیریت مصطفی آجورلو، مدیرعامل سابق استقلال مطرح شده است و 33 میلیارد و 500 هزار تومان، مبلغ شکایت نامداری به دادگاه بوده است. علی نامداری این مساله را تایید کرد و گفت: در زمان آقای آجورلو، ما برای این مساله جلسه گذاشتیم اما در آخر نتوانستیم به نتیجه برسیم. در حال حاضر آقای فتح‌الله‌زاده را خواسته‌اند. من چندین بار سعی کردم با آقای فتح‌الله و تیم مدیریتی جدید استقلال تماس بگیرم تا بتوانیم به یک راهکاری برسیم اما متاسفانه پاسخی دریافت نکردم.

همچنین یکی از اعضای کادر مدیریتی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، خبر شکایت علی نامداری از باشگاه استقلال را تایید کرد و تاکید داشت که مدیرعامل باشگاه استقلال صبح روز شنبه برای شکایت علی نامداری به دادگاه رفته است.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید