نقشه بارسا برای فسخ قرارداد کاپیتان

بارسلونا با ادامه نیمکت نشینی جرارد پیکه، می تواند قرارداد این بازیکن را در پایان فصل فسخ کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سران بارسلونا از پرداخت دستمزد هنگفت به جرارد پیکه راضی نیستند و می توانند با ادامه این روند قرارداد کاپیتان تیم خود را فسخ کنند و او را کنار بگذارند. 

ورزش سه نوشت: پیکه که در سال‌های گذشته یکی از بازیکنان اصلی ترکیب بارسلونا بوده است، حالا به نیمکت نشین محض در این تیم تبدیل شده است. 

این بازیکن تا سال 2024 با بارسا قرارداد دارد اما با وجود این که او بارها حاضر به کاهش مبلغ دستمزدش شده است اما همچنان یکی از بیشترین دستمزدها را در این تیم دریافت می‌کند و به همین دلیل مدیران این باشگاه امیدوار هستند که بتوانند زودتر از تابستان 2024 با او قطع همکاری کنند. 

مدیران بارسا همچنان در تلاش هستند تا بحران مالی ایجاد شده در این تیم را مدیریت کنند و شرایط را بهبود ببخشند و خریدهای گرانقیمت در این تابستان باعث شده است که آنها بیش از پیش نیاز به مدیریت منابع مالی داشته باشند. 

جرارد پیکه

حالا روزنامه موندو دیپورتیوو مدعی شده است که بندی در قرارداد پیکه وجود دارد که به مدیران بارسا اجازه می‌دهد اگر او در این فصل در 35 درصد بازی‌ها به میدان نرود، قرارداد او را در تابستان سال آینده فسخ کنند. 

با در نظر گرفتن دیدارهای لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان، بارسا این فصل بین 50 تا 55 بازی انجام خواهد داد و این یعنی پیکه باید در بیش از 19 بازی به میدان برود تا قراردادش به صورت یک طرفه از سوی مدیران بارسا فسخ نشود. 

این بازیکن 35 ساله تا به حال تنها یک بار در بازی برابر کادیز در لالیگا 90 دقیقه در زمین حضور داشت و یک بازی نیز برابر ویکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان انجام داده که به عنوان بازیکن تعویضی بین دو نیمه وارد زمین شده است.

دیدگاه تان را بنویسید