رضایی: پرسپولیس با لوکادیا ترسناک است

مهاجم اسبق سرخپوشان این تیم را مدعی اول عنوان قهرمانی می داند

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ غلامرضا رضایی درخصوص شرایط تیم پرسپولیس پس از گذشت شش هفته از رقابتهای لیگ برتر اظهار کرد: سرخپوشان در این فصل شرایط بسیار خوبی دارند و با یارگیری که کردند و بخصوص جذب لوکادیا، یک تیم کامل و بی نظیر شده است. با چنین تیمی مطمئنا دل هواداران سرخپوش شاد شده که تیمشان در قواره یک مدعی بازیکن جذب کرده است.

وی افزود : با آمدن بازیکنانی مثل بیرانوند، پور علی گنجی، لوکادیا و صادقی به پرسپولیس تیم گل محمدی در خط دفاع و حمله بسیار قدرتمند نشان داد و فکر می‌کنم اگر دیاباته در کنار لوکادیا قرارش بگیرد دیگر تیمی توان مقاوت برابر سرخپوشان را ندارد.

مهاجم اسبق پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که از نظر شما و با گذشت شش هفته از لیگ چه تیم‌هایی را می‌توان مدعی قهرمانی دانست، گفت: گرچه هنوز زود است که در مورد مدعیان حرف زد و باید از هفته دهم تیم‌های مدعی را آنالیز کرد. اما مثل همیشه علاوه بر پرسپولیس تیم های استقلال و سپاهان نیز جزو مدعیان قهرمانی هستند ولی خب تیم هایی مثل فولاد و گل گهر نیز می توانند در راس قهرمانی باشند و این دو تیم را باید جزو مدعیان بدانیم. البته با نمایشی که پرسپولیس در ۶ هفته لیگ برتر داشت باید گفت پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است و فکر نمی کنم تیمی توان رقابت با سرخپوشان را داشته باشد.

رضایی در ادامه به عملکرد لوکادیا اشاره کرد و گفت: این مهاجم هلندی نشان داد فوتبالی فراتر از آسیا دارد و یک مهاجم شش دانگ و گلزن نشان داده است، کسی که در ۳ بازی ۴ گل می‌زند، نشان از شم گلزنی او دارد. لوکادیا مشکل پرسپولیس در چند فصل گذشته را در خط حمله را حل کرده است و همه تیم ها از حالا برای بازی با پرسپولیس هراس دارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید