راز حضور کماندوهای پلیس در تمرین هرتابرلین

فلیکس ماگات در تازه ترین سخنان خود گفته است که در زمان هدایت هرتابرلین در برخی تمرینات این تیم از نیروهای پلیس آلمان کمک می‌گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس ؛ فلیکس ماگات، مربی کهنه‌کار آلمانی، به روش‌های تمرینی عجیب و غریب مشهور است. این مربی افسانه‌ای فوتبال آلمان در یک مصاحبه، از یکی از روش‌های عجیب خود برای تمرین فوتبالیست‌ها پرده برداشت که تا کنون درباره آن صحبت نکرده بود؛ همکاری با نیروهای پلیس در جلسات تمرینی هرتابرلین

فلیکس ماگات 69ساله فصل گذشته هدایت هرتابرلین را برعهده داشت. او می‌گوید در اواخر فصل برای تمرین دادن بازیکنانش از کمک یکی از واحدهای ویژه پلیس آلمان استفاده کرده است.

سرمربی سابق هرتا در مصاحبه با روزنامه بیلد گفت:" همانطور که در نیروی پلیس همکاری و اعتماد متقابل بین نیروها اهمیت زیادی دارد در یک تیم فوتبال هم به این دو خصوصیت نیاز مبرم داریم. ما سال گذشته در تمرین‌ها از همکاری بعضی نیروهای پلیس استفاده کردیم و این تمرین‌ها باعث شد در بازی خارج از خانه مقابل آگسبورگ نتیجه خیلی خوبی به‌دست بیاوریم. بازی خیلی سختی بود. می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و از نیروهای پلیس یک بار دیگر تشکر کنم".

دیداری که ماگات به آن اشاره می‌کند در ماه آوریل بین هرتا و آگسبورگ برگزار شد و شاگردان ماگات موفق شدند در آن 1-0 پیروز شوند. هرتا با کسب سه امتیاز این بازی موفق شد از سقوط به دسته پایین‌تر نجات پیدا کند. ماگات که با همین هدف به‌عنوان سرمربی هرتا انتخاب شده بود به این‌ترتیب مسئولیتش را با موفقیت به پایان رساند.

بیلد در گزارش خود می‌گوید تمرین‌های هرتا با حضور نیروهای ویژه پلیس روش‌های خاصی برای ایجاد روحیه تیمی، کار جمعی و اعتماد متقابل را به بازیکنان آموزش داده اما در عین حال تمرینات بدن‌سازی ویژه نیروهای پلیس و تمرین‌های خاص افزایش تمرکز هم، جزئی از آن بوده است. 

 

دیدگاه تان را بنویسید