پوزخند هالند به قانون جاذبه!+عکس

ارلینگ هالند، ستاره نروژی منچسترسیتی، در بازی های اخیر تیمش بی رقیب بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ وقتی ارلینگ هالند در اولین مسابقه رسمی خود با لباس منچسترسیتی در سوپرجام انگلیس برابر لیورپول ناکام مانده و البته دو موقعیت گلزنی بسیار خوب را نیز از دست داد، منتقدان خیلی زود مدعی شدند که او نمی‌تواند روزهای درخشان خود را در لیگ برتر نیز تکرار کند. اما ارلینگ هالند در این شش هفته ابتدایی حتی کوچک‌ترین فرصتی برای تکرار این فرضیه را به آنها نداده و هر هفته نمایشی فوق‌العاده در زمین ارائه می‌دهد.

شب گذشته، تیم پپ گواردیولا در خانه استون ویلا به میدان رفته و به تساوی 1-1 رضایت داد تا دو امتیاز حساس را از دست بدهد. اما در دقایق ابتدایی نیمه دوم و روی ارسال فوق‌العاده و دقیق کوین دی بروین بود که ارلینگ هالند در مقابل دروازه ویلا صاحب فرصت شده و با جایگیری دقیق موفق به زدن تک گل تیمش شد. لحظه لمس توپ توسط این بازیکن به شکلی است که انگار واقعا این ستاره نروژی روی هوا به پرواز درآمده و با توقف زمان، موفق به باز کردن دروازه حریف شده است.

به ثمر رساندن 10 گل در شش هفته ابتدایی لیگ برتر و ثبت یک هت تریک، باعث شد تا هیچ حرف و حدیثی در مورد درخشش ارلینگ هالند باقی نماند. سیتیزن‌ها در سال های اخیر علیرغم موفقیت های مکرر در لیگ برتر هنوز در لیگ قهرمانان به عنوان قهرمانی نرسیده‌اند و ممکن است ارلینگ هالند همان مهره گمشده پپ گواردیولا برای دستیابی به این افتخار بزرگ باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید