رحمتی: اگر انصاف رعایت می شد یا باید می بردیم یا مساوی می کردیم

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم گفت: به‌جز توپی که تبدیل به گل شد، پرسپولیس شانس دیگری نداشت و اگر در این مسابقه انصاف رعایت می‌شد، یا بازی باید مساوی می‌شد یا ما پیروز می‌شدیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سیدمهدی رحمتی در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر آلومینیوم برابر پرسپولیس گفت: خدا را بابت داشتن این بازیکنان و این تیم شکر می‌کنم. با اینکه نتیجه بخشی از فوتبال است و برخی مسائل به آن برمی‌گردد، اما تیم خوب و یکدستی داریم. 18 بازیکن به ما اضافه شده‌اند و میانگین سنی آلومینیوم چهار یا پنج سال کاهش یافته است. اکنون میانگین سنی ما 28 سال شده و از بازیکنان تشکر می‌کنم که پرسپولیس را در بخش زیادی از این مسابقه تحت فشار گذاشتند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس یکی از تیم‌های خوب ایران است و قهرمان پنج دوره لیگ برتر به شمار می‌رود، تصریح کرد: بازیکنان ما در نیمه دوم پرسپولیس را وادار کردند که بارها بنا به دلایل مختلف، در بازی وقفه ایجاد کند. به تیمم می‌بالم که چنین شرایطی را رقم زدیم و موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم.

سرمربی آلومینیوم با اشاره به فرصت‌های گلزنی تیم خود خاطرنشان کرد: به‌جز توپی که تبدیل به گل شد، پرسپولیس شانس دیگری نداشت و اگر در این مسابقه انصاف رعایت می‌شد، یا بازی باید مساوی می‌شد یا ما پیروز می‌شدیم. از بازیکنانم گلایه دارم. آنها باید بدانند برای بزرگ شدن، ذهن و روح آنها باید خیلی بزرگتر باشد که برابر اتفاقات، واکنش بهتری نشان بدهند.

رحمتی با بیان اینکه بازیکنان آلومینیوم در نیمه اول تحت تأثیر نام پرسپولیس قرار گرفته بودند، گفت: با گذشت زمان بهتر شدیم و شانس گلزنی پیدا کردیم. پرسپولیس در 25 دقیقه نیمه اول مالک توپ بود، اما مالکیت را که شاخصه تیم‌های گل‌محمدی است، از حریف گرفتیم. تیم من فقط به زمان نیاز دارد تا بازیکنان جدید رفته‌رفته جا بیفتند. به این تیم خیلی خوش‌بین هستم و ان‌شاءالله افق مد نظر من و مدیران باشگاه تحقق پیدا کند.

دیدگاه تان را بنویسید