خرق عادت در فوتبال ایران؛ ما پولدار هستیم!

برخلاف تمام مربیان ایرانی که از بی پولی می نالند و می گویند پول نداریم، ساکت الهامی خرق عادت کرد و گفت پولدارترین تیم ایران هستند و مشکل مالی ندارند!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تا به حال مربی ای در ایران نبوده که از مشکلات مالی تیمش ننالد. اکثریت مربیان و بازیکنان از این می گویند که پول ندارند و با مرام و معرفت تیم خود را اداره می کنند. حتی اگر استقلال و پرسپولیس هم باشید، این مساله که ما کمتر از همه هزینه کرده ایم، شنیده می شود. 

با این حال ساکت الهامی این بار خرق عادت کرد و نه تنها تیمش را بی پول و کم بضاعت ندانست بلکه گفت که پولدارترین تیم ایران هستند و تا به حال ریخت و پاش کرده اند و حتی می توانند ورزشگاه آزادی را هم بخریم!

الهامی در مورد اینکه صنعت نفت هم از نظر مالی مثل هوادار در یک وضعیت قرار دارد، گفت: اول اینکه ما پرهزینه‌ترین و گران‌ترین تیم ایران هستیم. ما بیشتر از همه خرج کردیم. بیشتر از همه پول دادیم. اینکه می‌گویند نداریم، من بدم می‌آید. برخی می‌گویند ما از رده مالی در رده ششم و هفتم و هشتم هستیم. نه، هوادار پولدارترین تیم ایران است. بیشترین پول را سرمربی‌اش گرفته، این را با دلیل و مدرک می‌گویم. بهترین و بیشترین بازیکنان را هوادار دارد. بیشترین پول را بازیکنان هوادار گرفتند. اینکه می‌گویند بضاعت مالی ما خوب نیست قبول نداریم. اگر بضاعت مالی ما خوب نبود من خودم شخصا به این تیم نمی‌آمدم. نباید سیاه‌نمایی کرد. فوتبال جای رقابت است. شما هم پول داشته باشید مثل هوادار هزینه می‌کنید.ما آنقدر پول داریم که می‌توانیم حتی ورزشگاه آزادی را هم بخریم.

در واقعیت هم اینطور است که تمام فوتبالیست هایی که می گویند برای مرام و معرف بازی می کنند تا رقم آخر قرارداد خود را می گیرند و در صورت دریافت پیشنهاد بهتر هم راهی تیم های دیگر می روند. حداقل در چند سال اخیر که ستاره ها تیم های خود را در ازای قراردادهای خوب در کشورهای عربی ترک کردند، این مساله مشخص شده است. 

در لیگ برتر ایران هم اگر بازیکنی به تیمی می رود، بدون شک پول بیشترین عامل و دلیل برای بازی کردن برای یک تیم خواهد بود. 

دیدگاه تان را بنویسید