نظر کولاکوویچ درباره نسل جدید والیبال ایران

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان با اشاره به عملکرد ملی‌پوشان تازه ملحق شده ایران در جام واگنر گفت: تیم کنونی ایران از تیمی که در لیگ ملت‌ها به میدان رفت، بسیار قدرتمند‌تر است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال صربستان پس پیروزی شاگردانش مقابل ایران در دومین روز جام واگنر گفت: دیدار برابر این تیم همیشه سخت و دشوار، ولی جذاب است. تماشاگرانی که به سالن آمده بودند از این بازی لذت بردند چرا که در این دیدار امتیازات زیبایی میان دو تیم رد و بدل شد و در نهایت پیروزی از آن صربستان بود. اگر شرایط کمی متفاوت بود ایران پیروز این دیدار دشوار بود. در نهایت از پیروزی برابر حریفی قدرتمند خوشحالیم.

کولاکوویچ در رابطه با تغییرات در ترکیب ایران گفت: البته که مجرد کمک بسیار بزرگی به این تیم در بخش دفاعی خواهد کرد. در مورد کریمی هم بعد از جراحی اطلاعی از وضعیتش نداشتم. اما مطمئنا بازی به بازی به شرایط مسابقه نزدیک شده و عملکرد خوب خود را تکرار خواهد کرد. صابر کاظمی هم دو هفته پایانی لیگ ملت‌ها برای ایران به میدان نرفت اما حالا با قدرت به ترکیب بازگشته و به تیم کمک می‌کند. چهره جدیدی که در ترکیب تیم ایران جلب توجه می‌کرد جواد معنوی‌نژاد بود که بازیکن با تجربه‌ای است و در آمادگی به سر می‌برد. با این اوصاف تیم کنونی ایران از تیمی که در لیگ ملت‌ها به میدان رفت بسیار قدرتمندتر است. نمیخواهم بگویم چه کسی در تیم صربستان بهترین عملکرد را داشت. همه بازیکنان عالی بودند. فقط لیسینایچ کمی بهتر از از سایرین بود.

وی در ارتباط با پیش بینی نتیجه قهرمانی جهان اظهار کرد: نمی‌خواهم در این مورد اظهارنظر کنم اما مطمئنا رقابت‌های جذابی را شاهد خواهیم بود.

دیدگاه تان را بنویسید