رفتن دیونگ به منچستریونایتد کنسل شد؟

به واسطه توافق کاسمیرو با منچستریونایتد، به نظر می‌رسد که ماندن دیونگ در بارسا قطعی باشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، با وجود اینکه مدت‌ها بود رسانه‌های خارجی از احتمال جدایی فرانکی دیونگ ستاره جوان هلندی بارسلونا و پیوستنش به منچستریونایتد صحبت می‌کردند، اکنون به نظر می‌رسد باید پرونده این انتقال را بست چرا که باشگاه انگلیسی، با هافبک برزیلی رئال مادرید به توافق رسیده است.

با توجه به عملکرد ضعیف باشگاه منچستریونایتد در انجام خریدهای جدید برای تقویت این تیم در خط میانی و سایر خطوط، هواداران این تیم انتقادهای شدیدی نسبت به روند نقل و انتقالاتی شیاطین سرخ  داشتند که همین امر باعث شد تا مدیریت منچستریونایتد برای بهبود شرایط این تیم در فصل پیش رو دست به کار شود.

اریک تن‌هاخ سرمربی هلندی منچستریونایتد که در دو بازی نخست (اول فصل) نتایج خوبی را با این تیم کسب نکرده و با دو باخت شروع بدی را در تئاتر رویاها داشته است، به شدت پیگیر جذب فرانکی دیونگ شاگرد سابق خود در آژاکس است که باشگاه منچستریونایتد و بارسلونا تا به این لحظه بر روی مسائل مالی به توافق نرسیده‌اند. ضمن اینکه خود دیونگ هم خواستار ماندن در بارسلونا است!

البته اکنون رسانه‌های معتبر خارجی مانند مارکا خبر داده‌اند که کاسمیرو هافبک برزیلی رئال و منچستریونایتد بر سر مبلغ بیش از ۴۰ میلیون یورو که چیزی حدود دو برابر دستمزد این بازیکن در رئال مادرید است به توافق رسیده‌اند. با این شرایط به نظر می‌رسد که تا حدودی خلأ خط میانی یونایتد پر شده است و احتمال لغو انتقال دیونگ از بارسا به منچستریونایتد قوت گرفته است.

البته جذب بازیکنانی مانند اوبامیانگ و دیپای از بارسلونا برای تقویت خط حمله شیاطین سرخ نیز از دیگر خواسته‌های تن‌هاخ است که باید دید چنین نقل و انتقالاتی میان دو باشگاه بزرگ انگلیسی و اسپانیایی رخ خواهد داد یا خیر.

دیدگاه تان را بنویسید