الیور کان: درباره خرید رونالدو صحبت کردیم اما نتیجه منفی بود

الیور کان، مدیر اجرایی بایرن مونیخ می گوید بحث جذب رونالدو در هیات مدیره این باشگاه مطرح شد اما در نهایت به نتیجه ای نرسیدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بایرن مونیخ یکی از تیم هایی بود که به عنوان مقصد بعدی رونالدو مطرح شد اما در نهایت سران بایرن جذب او را رد کردند. 

تنها یک سال از انتقال کریستیانو رونالدو، ستاره 37 ساله و پرتغالی به اولدترافورد سپری شده و عدم صعود این تیم به لیگ قهرمانان اروپا و انفعال در بازار تابستانی، باعث شده این بازیکن تصمیم به جدایی بگیرد. بعد از غیبت در تمرینات پیش فصل و تور آسیایی منچستریونایتد، کریستیانو رونالدو دیروز بالاخره در تمرینات حضور پیدا کرد و البته به نظر این اقدام نیز تاثیری در تمایل این مهاجم گلزن به جدایی ندارد.

از بایرن مونیخ در هفته‌های اخیر به‌عنوان یکی از مقاصد احتمالی کریستیانو رونالدو برای فصل بعد نام برده شده، اما مدیران این باشگاه به دفعات این شایعه را تکذیب کرده‌اند. امروز نیز اولیور کان در مصاحبه‌ای مدعی شد کریستیانو رونالدو بازیکنی بزرگ و توانمند است، اما انتقال او به بایرن مونیخ در برنامه‌های این باشگاه جایی ندارد.

اولیور کان به نشریه بیلد گفت: "ما در مورد وضعیت کریستیانو رونالدو و احتمال جذب این بازیکن در جلسه هیئت مدیره باشگاه بحث کردیم. من او را یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال می‌دانم. اما ما به این نتیجه رسیدیم که علی‌رغم توانایی بالای کریستیانو رونالدو، او در حال حاضر با فلسفه باشگاه بایرن مونیخ سازگاری ندارد."

دیدگاه تان را بنویسید