وریا غفوری را فولادی بدانید!

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به وضعیت جذب وریا غفوری می‌گوید در حال مذاکره با او هستند تا قراردادش را کم‌تر کنند و ان‌شاءالله با او قرارداد می‌بندند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر اظهار کرد: امیدوارم لیگ امسال با کیفیت‌تر باشد تا به تیم ملی کمک کنیم و تیم خوبی را آماده و روانه مسابقه کنیم.

او درباره قرارداد با وریا غفوری گفت: در حال مذاکره با او هستیم تا قراردادش را کم‌تر کنیم. ان‌شاءالله حل می‌شود و مشکلی نیست.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سوال که توصیه‌ای درباره جذب غفوری به شما شده است؟ بیان کرد: خیر. از چه چیزی باید صحبت شود؟ اگر بازیکنی در لیست سرمربی باشد، باید با او مذاکره کنیم. یک بازیکن زودتر به نتیجه می‌رسد و یک بازیکن هم کمی طول می‌کشد.

وی درباره جذب آرش رضاوند گفت: از باشگاه استقلال درخواست جذب این بازیکن را داشتیم اما هنوز پاسخی نداده‌اند.

مدیرعامل باشگاه فولاد در رابطه با مصدومیت فرشید اسماعیلی بیان کرد: هنوز گزارشی به ما داده نشده است. در اردو بودند و هنوز آن‌ها را ندیده‌ایم. ان‌شاءالله امشب آن‌ها را می‌بینم و مطلع می‌شویم.

او در خصوص فصل نقل و انتقالات فولادی‌ها گفت: تا دقیقه ۹۰ پیگیر هستیم و تلاش می‌کنیم خواسته‌های کادرفنی را عملی می‌کنیم.

گرشاسبی درباره تکلیف آیاندا پاتوسی عنوان کرد: او قرارداد دارد اما کمی تنبلی کرده و با تاخیر می‌آید. برایش جریمه در نظر می‌گیریم. کولیبالی هم به همین صورت بود و باعث دلخوری سرمربی تیم شده است.

او در رابطه با قرارداد اشکان دژاگه بیان کرد: او پاسپورت ایرانی ندارد و قراردادش دلاری است.

 

دیدگاه تان را بنویسید