گل محمدی: پرسپولیس کهکشانی نیست!

یحیی گل محمدی اعتقاد دارن با دادن لقب کهکشانی به تیمش، موجب ناکامی این تیم خواهند شد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس معتقد است دادن لقب کهکشانی به این تیم بار روانی به تیمش می دهد و جالب نیست.

یحیی گل محمدی سرمربی باتجربه پرسپولیس اصلا تمایلی ندارد که تیمش را با لقب کهکشانی‌ها صدا بزنند. او در حاشیه بازی دوستانه با نساجی در پاسخ به سوالی در رابطه با کهکشانی بودن پرسپولیس گفت: کدام کهکشانی؟ ما بازیکنان خوبی در چند پست خریدیم که می توانند به پرسپولیس کمک کنند اما دادن لقب کهکشانی یا کهکشانی ها اصلا و ابدا درست نیست. شما اگر دقت کرده باشید، تیم های رقیب هم خریدهایی در پست های مختلف انجام داده اند. شاید پرسپولیس یک مقدار زودتر شروع کرد و این تصور به وجود آمد که تیم ما کهکشانی است در حالی که این طور نیست.

وی ادامه داد: شما لطفا بروید، تحقیق کنید و ببینید چه بازیکنانی در دو، سه سال اخیر از پرسپولیس جدا شده اند. ستاره های بزرگی از تیم رفته اند و ما این فصل برای پر کردن جای خالی آنها خرید کرده ایم. بازیکنان خوبی هم خریده ایم که در تمرینات و بازی های دوستانه عالی ظاهر شده‌اند. گروهی هم از قدیم بودند که امروز با باانگیره فراوان به تیم کمک می‌کنند اما این لقب و حرف‌های این چنینی بار روانی اضافه به تیم وارد می‌کند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: فوتبال‌دوستان به خوبی به خاطر دارند که حدود ۲۰ سال پیش همین القاب به خاطر خرید فیگو، رونالدو، زیدان و … به رئال مادرید داده شد، اما در نهایت چه شد؟ این تیم پس از یک قهرمانی اروپایی و لالیگا، سه سال متوالی اگر اشتباه نکنم نتوانست جام بگیرد و نابود شد! تازه ان تیم واقعا کهکشانی بود و ابرستاره‌های دنیای فوتبال را خریده بود. بنابراین چنین بحث‌هایی در خصوص پرسپولیس جالب نیست.

گل‌محمدی در پایان گفت: شما می‌‌دانید ما هنوز مهاجم می‌خواهیم و نتوانستیم این ضعف خود را در فصل گذشته مرتغع کنیم و دیگر هم نمی‌خواهم به آن بپردازم اما امیدوارم زودتر بتوانیم در این بخش پرسپولیس را تقویت کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید