جی پلاس

روزی که سردار آزمون علیه اسکوچیچ بود!+عکس

سردار آزمون که امروز یکی از حامیان اسکوچیچ است زمانی که او به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد واکنش متفاوت و کنایه آمیزی داشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تفرقه و اختلاف نظر در تیم ملی امروز پیش از هرزمان دیگری به چشم می آید و بازیکنان نظرات متفاوتی نسبت به ادامه یا قطع همکاری با اسکوچیچ دارند. بعد از انتشار استوری حمایتی توسط برخی از بازیکنان و عدم حمایت نفراتی چون طارمی و جهانبخش از سرمربی کروات و بازنشر استوری حمایتی حالا همه چیز مثل روز روشن شده که نه تنها در میان کارشناسان و مردم بلکه در بین بازیکنان هم اسکوچیچ مخالف و موافق دارد.

جهانبخش و طارمی که خبرهایی از برگزاری جلسه آن ها با معاون رئیس جمهور و دیگر مسئولان به گوش می رسید را می توان سرمداران مخالفان اسکوچیچ معرفی کرد. در این میان سردار آزمون مهاجم تیم ملی رویه متفاوتی نسبت به این دو در پیش گرفت و به حمایت از سرمربی تیم ملی پرداخت.

نکته جالب توجه این است زمانی که اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد و سردار هیچ شناختی از او نداشت یک استوری منتشر کرد که همه می دانستند منظور او کسی جز اسکوچیچ نیست. او در استوری خود نوشت:  ما که در سایه خورشید معذب بودیم چشممان کور سزاوار همین شب بودیم!

 

 

photo_2022-07-08_13-53-23

دیدگاه تان را بنویسید