درگیری اسطوره های لیورپول و یونایتد بر سر رونالدو!

کرگر و نویل به خاطر تصمیم جدید و جنجالی کریستیانو رونالدو درگیر شدند!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پس از اینکه بسیاری از رسانه های معتبر، درخواست رونالدو برای خروج از منچستر یونایتد را تایید کردند، جیمی کرگر و گری نویل -کارشناسان اسکای- در فضای مجازی، این موضوع را دستمایه کل کل و درگیری لفظی قرار دادند. کرگر از ابتدای بازگشت رونالدو، بارها از ستاره پرتغالی انتقاد و خرید او را اشتباه دانسته و در طرف مقابل، گری نویل نظر کاملا متفاوتی داشته است.

جیمی کرگر در واکنش به تایید خبر درخواست رونالدو توسط اسکای، در توییتر خود نوشت: رونالدو دقیقاً همان کاری را انجام داد که فکرش را می کردم، او گل می زند اما وضعیت تیم را بدتر می کند. درخواست انتقال و جدایی او، این ایده را که او پیوستن منچسترسیتی را به دلیل عشقش به منچستریونایتد رد کرد، از بین می برد.

دقایقی بعد، گری نویل در جواب گفت:  می‌فهممت، تو درک خودت‌ را از این ماجرا داری ولی این که رونالدو به خاطر علاقه‌اش به یونایتد بازگشته و الان دنبال جدایی باشد، تناقضی ندارد. او قبلا هم رفت ولی باز باشگاه را دوست داشت.

 این پیام نویل، توسط کرگر بی جواب نماند: سیتی او را نمی خواست، تو همان آدمی هستی که مدام می گفت انگار الویس - ستاره راک آمریکایی که گری نویل، رونالدو را با او مقایسه کرده بود- به منچستر آمده است! الویس از ساختمان خارج شده!

 

دیدگاه تان را بنویسید