درگیری علیرضا دبیر و معاون وزیر به خاطر صفر شدن بودجه فدراسیون کشتی

وزارت ورزش و جوانان معتقد است فدراسیون کشتی به علت دریافت کمک 70 میلیارد تومانی از سوی دولت، مستحق دریافت بودجه دولتی نیست. این مسئله منجر به درگیری لفظی میان علیرضا دبیر و محمد پولادگر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محمد پولادگر و علیرضا دبیر به علت صفر شدن بودجه فدراسیون کشتی دچار درگیری لفظی با همدیگر شدند.

 

محمد پولادگر معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش امروز جلسه‌ای با چند رئیس فدراسیون در خصوص بودجه داشت اما درگیری پیش آمده بین او و همین طور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی باعث شد تا جلسه با روسای فدراسیون‌های دیگر لغو شود.

 

ماجرا از این قرار است که مجلس بودجه ۷۰ میلیارد تومانی را برای کشتی در نظر گرفته و محمد پولادگر نیز براین باور بود چون کشتی این بودجه را می‌گیرد نیازی ندارد از وزارت ورزش بودجه‌ای دریافت کند که برهمین اساس بودجه کشتی صفر شد.

در ابتدای جلسه علیرضا دبیر گزارشاتی از ساخت و سازهای صورت گرفته در آزادی و همین طور برنامه‌های این فدراسیون ارائه کرد که پولادگر بعد از شنیدن تمام صحبت های دبیر اعلام کرد بودجه این فدراسیون صفر خواهد شد چرا که فدراسیون بودجه خود را از مجلس دریافت کرده است. این موضوع باعث شد تا درگیری شدید لفظی بین دبیر و پولادگر پیش بیاید.

سال گذشته علیرضا دبیر بودجه ۵۰ میلیارد تومانی را درخواست کرده بود که مسعود سلطانی‌فر وزیر سابق ورزش اعلام کرد اگر بودجه ۳۸-۹ میلیارد تومانی تصویب شود، کمک‌هایی به کشتی خواهد شد. 

علیرضا دبیر امروز در جلسه با معاون وزیر اعلام کرده بیش از ۳۰ میلیارد تومان در کشتی هزینه کرده، در حالی که علی الحساب ۳ میلیارد تومان به حساب این فدراسیون واریز شده است. وی تاکید دارد که پولادگر با کشتی مشکل دارد و قطع بودجه خیانت به این رشته است‌.

 

دیدگاه تان را بنویسید