بازگشت ستاره همیشه مصدوم والیبال ایران به اروپا+ عکس

ستاره بدشانس والیبال ایران به تیم فرانسوی برگشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محمدجواد معنوی نژاد دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران از سال 2017 با پیوستن به تیم ورونای ایتالیا یکی از جوانترین لژیونرهای ایرانی لقب گرفت و تا سال 2019 نیز جزو بازیکنان اصلی این تیم بود. با این حال معنوی نژاد بعد از آن به ایران بازگشت و‌ مدتی را لیگ برتر والیبال ایران سپری کرد.

در اردیبهشت ماه سال گذشته بود که معنوی نژاد تصمیم گرفت که برای ادامه والیبال خود دوباره به اروپا باز گردد و این بار لیگ فرانسه را به عنوان ماجراجویی جدید خود انتخاب کرد. ستاره ایرانی با عقد قراردادی دو ساله به باشگاه فرانسوی استاده پویتوین پیوست تا در این تیم به روزهای اوج خود بازگردد.

معنوی نژاد یکی از مهمترین استعداد های والیبال ایران بود که چند سال پیش خود را به تیم ملی تحمیل کرد. با این حال مصدومیت های پیاپی هیچگاه به این بازیکن اجازه نداد تا او بتواند به شکل مداوم قابلیت های فوق العاده خود را به نمایش بگذارد.

معنوی نژاد چند ماه پیش دوباره دچار آسیب دیدگی شد به همین خاطر از لیست باشگاه فرانسوی کنار گذاشته شد. با این حال ستاره سابق تیم ملی والیبال ایران مصدومیت را به طور کامل پشت سر گذاشته و با اعلام باشگاه پویتوین و با توجه به قرارداد دو ساله‌اش با آن ها فصل آینده را در این تیم توپ خواهد زد.

yv3a55p4

دیدگاه تان را بنویسید