ایران بهشت دوباره کی روش!؟

توئیت مشکوک خبرنگار مصری کارلوس آینده کی روش را در یک تیم آسیایی ترسیم کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ عمرو نجیب فهمی خبرنگار مشهور مصری در توئیتی درباره کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران جنجال آفرین شد.

این خبرنگار شبکه بین اسپورت قطر عنوان کرد کارلوس کی روش که ماه گذشته از هدایت تیم ملی مصر کناره گیری کرد در یک قدمی هدایت یک تیم آسیایی راه یافته به جام جهانی 2022 قطر قرار دارد. کاربران فضای مجازی بعد از انتشار این توئیت در صفحه خبرنگار بین اسپورت غالبا نام تیم ملی ایران را به عنوان گزینه اصلی مربیگری کی روش معرفی کردند.

کی روش از سال 2011 تا 2019 هدایت تیم ملی کشورمان را برعهده داشت و موفق شد دوبار یوزها را به جام جهانی برساند.

مربی پرتغالی بعد از رفتن از ایران روی نیمکت تیم ملی کلمبیا و مصر نشست. در کلمبیا نتوانست نتایج خوبی بگیرد و از سمتش برکنار شد. در مصر هم دوران کوتاهی داشت و بعد از 5 ماه از هدایت این تیم کناره گیری کرد. مسلما در شرایط فعلی که تیم های حاضر در جام جهانی برای حضور موفق در این رویداد تیم هایشان را از مدت ها پیش بسته اند و تکلیفشان مشخص است هیچ تیمی وجود ندارد و حضور روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران می تواند بهترین شانس او باشد تا بار دیگر جام جهانی را تجربه کند.

کی روش در زمان حضورش در فوتبال ایران با وجود دستاوردهایی که داشت، نکاتی منفی هم از خود برجای گذاشت که بعید است از خاطر جامعه ورزش و فوتبال رفته باشد. به این ترتیب احتمال حضور او روی نیمکت ایران حداقل در شرایط کنونی اندک است. مگر اینکه با بالا رفتن انتقاد ها از اسکوچیچ و فشار به فدراسیون فوتبال شاهد اتفاقات دیگری باشیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید