نساجی دستیار گل محمدی را نخواست

باشگاه نساجی از استخدام حمید مطهری به عنوان سرمربی منصرف شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ طی چند ماه اخیر سروصدای زیادی حول و حوش حمید مطهری در رسانه ها مطرح شد و نزدیکان رسانه ای مطهری تاکید زیادی داشتند که او در پایان فصل از پرسپولیس جدا شده و با توجه به پیشنهاد خوبی که از سوی نساجی دریافت کرده فصل بعد در نساجی مربیگری خواهد کرد.

در این میان ارتباط خوب مالک نساجی و حمید مطهری مزید برعلت شد تا این شایعه قوت پیدا کند، اما خبرهای موثق طرفداری حکایت از آن دارد که حمید مطهری از لیست مربیان موردنظر نساجی کنار گذاشته شده است. باشگاه نساجی از سه مربی ایرانی برنامه خواست و درنهایت حمید مطهری را از لیست نامزدهای مربیگری خط زد.

حال با توجه به این اتفاق به نظر می رسد باز هم مثل چند فصل اخیر حمید مطهری به دنبال ادامه همکاری با پرسپولیس است و بسیار بعید است یحیی گل محمدی با توجه به معذوریت های اخلاقی که دارد، او را کنار بگذارد. به هرحال یحیی گل محمدی معتقد است مطهری طی چند سال اخیر او را همراهی کرده و به همین دلیل تمایلی ندارد از سوی او قطع همکاری صورت بگیرد. بسیار بعید است حمید مطهری هم به این نقطه برسد که داوطلبانه کنار برود و با توجه به این که نساجی دیگر مایل به ادامه همکاری با او نیست، او احتمالا فصل بعد نیز در پرسپولیس کار خواهد کرد.

مطهری که به دلیل محرومیت های پرشمار گل محمدی بارها در نشست خبری به جای او شرکت کرده بود، با اظهارات اخیرش درباره قدرنشنانسی هواداران خودش را مقابل آنها قرار داده و شرایط مطلوبی از این نظر ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید