کاروان تیم ملی والیبال از پرواز جاماند!

تیم ملی والیبال به دلیل تاخیر چند ساعته از پرواز سوم خود جا ماند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی والیبال ایران که برای برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل صربستان به بلگراد سفر کرده بود، جمعه شب 13 خرداد ماه برای شرکت در نخستین هفته لیگ ملت‌های والیبال از بلگراد عازم برازیلیا شد.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ملی‌پوشان ابتدا عازم استانبول شدند و سپس با پرواز ترکیش، استانبول را به مقصد سائولوپائولو ترک کردند تا پس از پروازی ۱۴ ساعته با فاصله زمانی ۴ ساعته با پرواز سائوپائولو به برازیلیا خود را به محل برگزاری این رقابت‌ها برسانند که به دلیل تاخیر پرواز استانبول به سائوپائولو کاروان والیبال ایران به پرواز سوم خود یعنی سائوپائولو به برازیلیا نرسید.

پس از اعتراض ها و پیگیری امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال به هواپیمایی ترکیش مسئولان این شرکت هواپیمایی قول دادند که با پرواز بعدی تیم ایران را به برزیلیا برسانند.

بدین ترتیب ملی‌پوشان پس از یک سفر هوایی ۱۴ ساعته و ۸ ساعت معطلی در فرودگاه سائوپائولو به سمت برزیلیا محل برگزاری هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال خواهند رفت و  روز چهارشنبه 18 خردادماه ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران در نخستین دیدار خود در این رقابت‌ها مقابل تیم ملی چین حاضر خواهند شد.

همچنین برخی از چمدان‌های بازیکنان و کادر فنی در باربری فرودگاهی هواپیمایی ترکیش دچار شکستگی شده تا جایی که برخی از بازیکنان مجبور به خرید چمدان جدید شده‌اند.

تیم ملی والیبال ایران در سال جاری پس از پوست اندازی در حالی با نسل جوان والیبال ایران در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد که سه بازیکن اصلی خود یعنی جواد کریمی، میثم صالحی و علی اصغر مجرد را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید