شروط استرا برای استقلالی شدن

آندره‌آ استراماچونی شروط خود برای بر عهده گرفتن مجدد هدایت استقلال را اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پس از جلسه روز گذشته هیات مدیره باشگاه استقلال تهران برای تعیین تکلیف سرمربی فصل آینده آبی‌ها با توجه به رفتن فرهاد مجیدی، آندره‌آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال گزینه اول این باشگاه برای جانشنیی مجیدی در فصل بعد است. با این وجود مربی ایتالیایی برای بازگشت به ایران شروطی را به میان آورده است که باید دید مسئولان این تیم می‌توانند آن‌ها را برآورده کنند یا خیر. شرایطی که بسیاری از آن‌ها در زمینه نحوه پرداخت حقوق این مربی ایتالیایی است. 

تسنیم نوشت: مسئولان باشگاه استقلال پس از موافقت با جدایی فرهاد مجیدی از تیم فوتبال استقلال به دنبال انتخاب سرمربی جدید برای آبی‌پوشان هستند. در این راستا، چند گزینه خارجی مد نظر قرار گرفته‌اند که مهمترین آنها آندره‌آ استراماچونی است. اگرچه این مربی فصل گذشته در الغرافه قطر موفقیتی نداشت اما با توجه به آشنایی با فوتبال ایران و به خصوص تجربه کار در استقلال گزینه اصلی مسئولان باشگاه است.

در مذاکراتی که بین استراماچونی و استقلال انجام شد، این مربی خواستار تعیین تکلیف مطالبات قبلی خود شده است. مدیران باشگاه به سرمربی سابق اینترمیلان اعلام کرده‌اند؛ زمانی که CAS (دادگاه حکمیت ورزش) رأی را صادر کند، مطالباتش براساس آن پرداخت می‌شود. موضوع بعدی، بستن قرارداد محکم با استقلال است تا حقوقش سر موعود پرداخت شود. در واقع او خواستار تضامین لازم برای وجه پرداخت پولش شده است. سومین درخواست استراماچونی پیش پرداخت قراردادش بوده که گفته می‌شود رقم سنگینی است.

مسئولان استقلال در تلاش هستند تا هر چه زودتر تکلیف مذاکرات با سه گزینه اصلی‌ خارجی را مشخص کنند و اگر به نتیجه‌ای نرسند برای اینکه زمان را از دست ندهند، سراغ گزینه داخلی خواهند رفت.

دیدگاه تان را بنویسید