تبعات سنگین گربه آزاری برای مدافع سابق چلسی

زوما، مدافع سابق چلسی و کنونی وستهام به علت گربه آزادی، از سوی دادگاهی در لندن با محکومیت سنگینی مواجه شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ماه ها قبل تصاویری از کورت زوما، مدافع وستهام منتشر شده بود که حکایت از لگد زدن و حیوان آزاری این بازیکن در قبلال گربه خانگی خود داشت و اکنون دادگاهی در انگلیس او را با محکومیت سنگین مواجه کرد است.

کورت زوما، بازیکن وستهام به دلیل لگد زدن و سیلی زدن به گربه خود، به 180 ساعت خدمات اجتماعی و پنج سال محرومیت از نگهداری گربه محکوم شده است.

مدافع 27 ساله وستهام و تیم ملی فرانسه پس از فیلمی که توسط برادرش یوآن زوما فیلمبرداری شد، از زوما که حیوان خانگی را در آشپزخانه مورد حمله قرار می‌داد، قبل از پرتاب یک جفت کفش به سمت آن و ضربه زدن به سرش، به شدت محکوم شد.

سوزان هولدهام، قاضی منطقه، با صدور حکمی برای این دو برادر پس از جلسه 15 دقیقه ای گفت: "هر دوی شما با این گربه خانگی در این اقدام شرم آور و مذموم شرکت کردید. شما باید آگاه باشید که دیگران به شما نگاه می کنند و بسیاری از جوانان آرزو دارند از شما الگوبرداری کنند. گربه به شما نگاه کرد تا به نیازهایش رسیدگی کنید. در آن تاریخ در فوریه شما نیازهای آن را تامین نکردید."

زوما همچنین به پرداخت هزینه های دادگاه نزدیک به 9000 پوند محکوم شد. به برادرش دستور داده شد که 140 ساعت خدمات اجتماعی انجام دهد و همچنین به مدت پنج سال از داشتن گربه محروم شد.

دیدگاه تان را بنویسید