عزیزی‌خادم ول کن مجمع نیست! + عکس

رئیس معزول فدراسیون فوتبال همچنان در حال تلاش برای ورود به مجمع است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، با وجود اینکه کمیته استیناف فدراسیون فوتبال محرومیت دو ساله شهاب‌الدین عزیزی‌خادم رئیس معزول این فدراسیون را تایید کرد، عزیزی‌خادم همچنان بیخیال موضوع نمی‌شود و با ارسال نامه‌هایی به فدراسین فوتبال مدعی است اجازه جلوگیری از حضور او در مجمع را ندارند و این اقدام خلاف قانون است.

طرفداری نوشت: شهاب عزیزی خادم اجازه حضور در مجمع ده خرداد را ندارد و روز گذشته نیز کمیته استیناف، حکم محرومیت عزیزی خادم را تایید کرد اما حالا رییس سابق فدراسیون با ارسال نامه به دبیرکل فدراسیون فوتبال، خواهان حضور در مجمع شده است. وی نامه های زیر را به همراه متنی در اکانت خود در اینستاگرام منتشر کرده است:

متنی که عزیزی‌خادم در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد به رح زیر است: 

 " نامه اعتراضی عزیزی‌خادم نسبت به خروج بررسی عزل موقت از دستور کار مجمع فدراسیون فوتبال. امروز دبیرکل فدراسیون در نامه‌ای رسمی به عزیزی‌خادم اعلام کرد باتوجه به حکم کمیته اخلاق و استیناف، دعوتنامه مجمع کان لم یکن خواهد بود اما عزیزی خادم آنرا خارج از اختیارات دبیرکل دانسته و وی را دعوت به اجرای اساسنامه کرده است.

در بخشی از نامه آمده است: جلوگیری از حضور اینجانب یا از دستور کار خارج کردن رسیدگی به عزل یا ابقاء اینجانب تخلف صریح از قوانین و مقررات اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران و سایر مقررات جهانی فیفا است."

نامه‌های عزیزی خادم

نامه‌های عزیزی خادم

نامه‌های عزیزی خادم

نامه‌های عزیزی خادم

شهاب عزیزی خادم دبیرکل فدراسیون را تهدید کرده حتما در جلسه مجمع شرکت می کند و گفته اگر جلوی او را بگیرند، تخلف کرده اند.

دیدگاه تان را بنویسید