شادی گل خاص صیادمنش جزو بهترین صحنه‌های فصل هال‌سیتی + عکس

تیم هال سیتی شادی گل صیادمنش را به عنوان یکی از بهترین صحنه‌های فصل خود انتخاب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، اللهیار صیادمنش ستاره جوان و ایرانی تیم هال سیتی در لیگ دسته یک انگلیس، شادی گل این ستاره جوان پس از به ثمر رساندن اولین گل خود در لیگ دسته یک انگلیس را به عنوان یکی از بهترین‌های صحنه‌هیا فصل خود انتخاب کرد.

اللهیار صیادمنش  مهاجم ملی پوش کشورمان در نقل و انتقالات زمستانی به صورت قرضی از فنرباغچه ترکیه به هال سیتی پیوست. ستاره ایرانی در ابتدای حضورش در تیم انگلیسی با مصدومیت هایی مواجه شد و نتوانست تا ماه گذشته در ترکیب اصلی هال سیتی قرار بگیرد.

صیادمنش در اولین بازی جدی خود در ترکیب اصلی هال سیتی موفق به گلزنی شد. شادی گل ستاره ایرانی در میان تصاویر منتخب فصل هال سیتی قرار گرفت. باشگاه هال سیتی امروز تصاویر منتخب فصل گذشته در دسته اول انگلیس را منتشر کرد که شادی گل صیادمنش جزو بهترین تصاویر قرار گرفت.

تصاویر شادی گل صیادمنش در ادامه آمده است:

اللهیار صیادمنش

اللهیار صیادمنش

مهاجم جوان ایرانی در سال 2018 از استقلال راهی فنرباغچه شد ولی در این تیم ترکیه ای فرصتی برای عرض اندام پیدا کرد و دوبار به صورت قرضی به تیم های استانبول اسپور و زوریا اوکراین منتقل شد. یک سال و نیم حضور صیادمنش در اوکراین را دوران طلایی این بازیکن می توان نام برد چون عملکردی عالی داشت. 

مهاجم ایرانی بعد از درخشش در اوکراین مشتریان زیادی پیدا کرد و در نهایت هال سیتی را برای ادامه کار انتخاب کرد. قرارداد قرضی صیادمنش با هال سیتی به پایان رسید و طبق اخبار رسیده از انگلیس سران باشگاه هال سیتی قصد خرید دائمی این بازیکن ایرانی را دارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید