دو بازی حساس هفته بیست و هفتم بدون تماشاگر

سازمان لیگ تصمیم دارد بازی‌های حساس هفته 27 لیگ برتر فوتبال ایران را بدون تماشاگر برگزار کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی فردا (شنبه) 24 اردیبهشت 1401 پیگیری خواهد شد که دو بازی حساس این هفته (پرسپولیس-سپاهان و فولاد-استقلال) می‌تواند تکلیف قهرمان این فصل از رقابت‌های لیگ را مشخص کند. بازی‌هایی که به نظر می‌کرسد با ننظر سازمان لیگ قرار است بدون تماشاگر برگزار شوند، موضوعی که البته فعلا قطعی نشده است.

فارس نوشت: تیم پرسپولیس که طبق رای کمیته انضباطی باید در زمین بی‌طرف از سپاهان میزبانی کند، در نهایت از بین گزینه‌های مختلف ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان را برای این بازی انتخاب کرد که البته با وجود کش و قوس‌های فراوان درمورد حضور تماشاگران در این بازی، ظاهرا مجوزهای لازم در این زمینه صادر نشد تا دو تیم در ورزشگاه بدون تماشاگر به مصاف هم بروند. البته این موضوع به شکل شفاهی به سازمان لیگ اعلام شده و تاکنون نامه کتبی در این خصوص به کمیته مسابقات این سازمان ارسال نشده است.

همچنین درمورد بازی فولاد و استقلال که در ورزشگاه شهدای فولاد انجام می‌شود هم شفاهی به سازمان لیگ اعلام شده این مسابقه بدون تماشاگر خواهد بود اما مدیران این مجموعه همچنان منتظر دریافت نامه کتبی هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید