شایعات درباره جدایی ساکت الهامی صحت دارد؟

صابر حردانی شایعات پیرامون درگیری اش با ساکت الهامی و رفتار خارج از عرف این مربی در رختکن را که منجر به برکناری الهامی شد را رد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ساکت الهامی شب گذشته در پی انتشار اطلاعیه ای از سوی باشگاه نساجی، از سمت خود برکنار شد. در این اطلاعیه قید شده بود که او رفتار خارج از عرفی انجام داده که با حواشی متعددی همراه بود.

یکی از مواردی که در خصوص اتفاقات رختکن نساجی پس از دیدار با مس رفسنجان در فضای مجازی منتشر شد، شایعه انتقاد شدید و مجادله لفظی ساکت الهامی با صابر حردانی، بازیکن تیمش بوده، اما این وینگر نساجی چنین مسئله را رد می‌کند.

صابر حردانی در مورد قطع همکاری باشگاه نساجی با ساکت الهامی و بحث درگیری لفظی این سرمربی با او عنوان کرد: حتی یک درصد هم این موضوع درست نیست. درگیری و این مسائل یعنی چه؟ مگر می‌شود این شایعات زشتی که در فضای مجازی مطرح کرده‌اند، درست باشد؟

او ادامه داد: آقا ساکت با همه بازیکنان مثل برادرشان رفتار کردند و خیلی محترم هستند. این حرف‌ها که در فضای مجازی دیدم، واقعا زشت و شرم‌آور است.

بازیکن نساجی مازندران اضافه کرد: بنده کاری به تصمیم باشگاه ندارم ولی درباره شایعه زشتی که درباره خودم درست کرده‌اند، باید بگویم که اصلا و ابدا این مسائل وجود نداشته است. مگر می‌شود آقا ساکت چنین کاری کند؟ یک عده دروغ درآورده‌اند و نمی‌دانم اهداف‌شان چیست.

حردانی یادآور شد: قبل از اینکه بخوابم، به یکباره این شایعات زشت و بحثِ دروغ درگیری در رختکن تیم را در فضای مجازی دیدم که باعث شد خوابم نبرد و شوکه شوم. مگر می‌شود این همه دروغ سرهم کنند؟

او تاکید کرد: خواستم تکذیبیه چنین شایعه‌ای را در صفحه اینستاگرامم بزنم ولی صبر کردم تا صبح این کار را انجام بدهم، اما مطمئن باشید بفهمم چه شخص یا صفحه مجازی این شایعه زشت را درست کرده و این حرف را زده، از او شکایت می‌کنم.

دیدگاه تان را بنویسید