درباره اتفاقات فینال جام حذفی

بیانیه باشگاه آلومینیوم اراک: رفتار سرمربی نساجی در شان نام یک معلم نبود

باشگاه آلومینیوم اراک بعد از فینال جام حذفی بیانیه‌ای را صادر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، باشگاه آلومینیوم اراک در پی اتفاقاتی که در مسابقه فینال جام حذفی رخ داد، با انتشار بیانیه‌ای به شرح زیر به اتفاقات این مسابقه پرداخت:

باشگاه آلومینیوم اراک از همه هواداران عزیز و مردم استان مرکزی که با سختی و تمام مشکلات خود را به هر شکل به ورزشگاه آزادی رساندند یا حتی آنهایی نتوانستند به تهران سفر کنند، تقدیر و تشکر می‌کند و ضمن عذرخواهی از تمام آنها، ابراز امیدواری می‌کند در آینده دوباره موجب خوشحالی آنها شود. مردم خوب استان مرکزی اطمینان داشته باشند که آلومینیوم به زودی یکی از قطب‌های فوتبال ایران خواهد شد و حریف دندان گردی برای تیم های دیگر خواهد شد.

همچنین قهرمانی نساجی مازندران در جام حذفی را به  هواداران این تیم و مردم شریف و با ادب استان مازندران تبریک می‌گوییم، اما متاسفانه اتفاقات تلخی قبل و پس از مسابقه فینال شاهد بودیم که در شان ورزش فوتبال و به خصوص روح ورزش پهلوانی نبود.

باشگاه آلومینیوم در یک هفته گذشته با سیاست سکوت تصمیم گرفت این تیم یک مسابقه جوانمردانه را در بازی فینال جام حذفی برگزار کند و تا دقیقه۹۰ هم چنین اتفاقی افتاد و همه شاهد یک فوتبال تاکتیکی از تیم فوتبال آلومینیوم اراک بودند که حاصل آن حمایت هواداران از تیم بود اما اتفاقات قبل و پس از این دیدار شخصیت ورزش را زیر سوال برد.

متاسفانه قبل از شروع مسابقه، سرمربی تیم حریف رفتارهایی از خود نشان داد که در شان نام یک معلم نبود و تمام اسناد و مدارک آن موجود است و ان‌شاالله ناظرانی که برای مسابقه فینال حضور داشتند، تمام حوادثی که اتفاق افتاد را با جزئیات کامل گزارش کرده و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز در این خصوص تصمیم‌گیری لازم را اتخاذ خواهد کرد.

در پایان باشگاه آلومینیوم اراک ضمن تشکر از حُسن نظر تمام مسوولان اعم از استاندار مرکزی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، شهردار کلانشهر اراک، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل کارخانه آلومینیوم، مسؤولان استانی و ... که در این مدت حمایت‌های لازم از تیم آلومینیوم را داشتند، امیدوار است همین رویه ادامه پیدا کند و این عزیزان اطمینان را داشته باشند باشگاه آلومینیوم در ادامه بازهم افتخارآفرین خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید