ژاوی: قهرمانی رئال شانسی نیست و تبریک خواهم گفت

سرمربی بارسلونا می گوید قهرمانی رئال مادرید در لالیگا شانسی نیست و به این تیم تبریک خواهد گفت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ژاوی هرناندس که تیمش جام قهرمانی لالیگا را از دست رفته می بیند، اعتراف کرد که رئال مادرید شایسته قهرمانی در فصل جاری است و در صورت قهرمانی، به این تیم تبریک خواهد گفت. این رفتار در حالی است که مشابه آن را کمتر در ایران دیده ایم.

بارسلونا فردا در نوکمپ میزبان مایورکاست. پس از سه شکست متوالی خانگی که در تاریخ بارسا بی سابقه بود، آبی اناری‌ها امیدوارند فردا بتوانند پیروز میدان شوند و با توجه به تساوی شب گذشته سویا، اختلاف خود در رتبه دوم را بیشتر کنند. بارسا در تلاش است تا بتواند جایگاه دومی خود را تثبیت کرده و ‌فصل بعد در سوپرکاپ اسپانیا حاضر باشد.

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« در هفته‌ای که گذشت، بسیار خوب تمرین کردیم و برخی مصدومان هم برگشتند. این باعث شده تا روحیه تیم بالا برود. قهرمانی از دست رفته ولی انگیزه بالایی داریم تا فصل را در رده دوم تمام کنیم. باید سه امتیاز را کسب کنیم و برای اینکه سهمیه هم قطعی شود، نیاز است تلاش مضاعفی به خرج دهیم.»

او درباره قهرمانی رئال مادرید و ارتباط این مسئله به شانس گفت: « طبیعتا تیمی که قهرمان می‌شود، شایستگی‌اش را داشته است. قهرمانی رئال تصادفی نیست. اگر امروز قهرمان شوند، به آنها تبریک خواهیم گفت. امیدوارم سال بعد رقابت نزدیک‌تری با رئال داشته باشیم.

سرمربی بارسلونا درباره زمان بازگشت آنسو فاتی به مسابقات اظهار کرد: « او آماده است و شرایط بهتری دارد. فردا برای دقایقی بازی خواهد کرد و او را خوشحال می‌بینم. فاتی بازیکنی است که تفاوت‌ها را رقم می‌زند و از او بسیار راضی هستم.»

ژاوی همچنین درباره شایعات مربوط به جدایی فرانکی دی یونگ از این تیم گفت:« با او صحبت کردم و همه چیز خوب پیش رفت. فرانکی باید بیشتر گل بزند و در میدان بازیکنی متفاوت باشد. او در بارسا بازی‌هایی به یادماندنی هم انجام داده و یک هافبک بزرگ و خلاق است. مثل او در دنیا زیاد نیستند و باید بگویم که حال و آینده بارسلوناست.»

وی درباره مصدومان فعلی تیمش نیز گفت:« پدری نیاز به سه یا 4 هفته زمان برای ریکاوری دارد. روند بهبودی او خوب پیش می‌رود. وضعیت پیکه نامشخص است و متاسفانه سرجی روبرتو بار دیگر مصدوم شده است. مشکل او عضلانی است و باید دید چه خواهد شد. یکی از انگشتان پای نیکو گونزالس در برخورد با فاتی در تمرین، شکست. دو مورد کرونایی هم داریم. دمبله ورم لوزه دارد با این حال مهم نیست فردا چه کسی به میدان می‌رود، همه باید دو برابر انرژی بگذارند تا سهمیه لیگ قهرمانان را قطعی کنیم.»

 

دیدگاه تان را بنویسید