میزبانی سپاهان از استقلال با حضور تماشاگران اصفهانی

سپاهان برای نخستین بار در حدود دو سال گذشته، در دیدار با استقلال می تواند در حضور تماشاگران خود به میدان برود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ دیدار سپاهان و استقلال در شرایطی در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود که مجوز حضور ۳۰ درصدی هواداران در ورزشگاه‌های این استان صادر شده و از همین رو دیدار تیم‌های سپاهان مقابل استقلال تهران و ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس با حضور هواداران خواهد بود.

علی طاهری پیرامون آخرین وضعیت حضور هواداران در استادیوم‌ها اظهار داشت: پس از برگزاری چندین جلسه با حضور عوامل سازمان‌ها و دستگاه های دخیل در بحث برگزاری مسابقات، طبق پروتکل اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مجوز حضور 30 درصد از ظرفیت ورزشگاه‌های استان برای حضور هواداران از سوی شورای تأمین استان صادر شد؛ از همین رو دیدار فولاد مبارکه سپاهان مقابل استقلال تهران و همچنین دیدار تیم ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس تهران با حضور هواداران خواهد بود.

وی در خصوص سهمیه تیم‌ها از 30 درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها، خاطرنشان کرد: طبق آئین‌نامه، 90 درصد از سهمیه 30 درصدی به تیم میزبان و 10 درصد از این ظرفیت به تیم میهمان تعلق خواهد داشت.

رئیس هیئت فوتبال استان در خصوص نحوه بلیت‌فروشی در مسابقات پیش رو گفت:  بلیت‌فروشی دیدارها از این پس صرفا به صورت الکترونیکی امکان‌پذیر خواهد بود و دیگر بلیت کاغذی و  بلیت‌فروشی به صورت حضوری میسر نخواهد بود؛ دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن سخت افزار لازم را جهت سامانه بلیت‌فروشی آماده کرده‌اند و آدرس سامانه فروش بلیت اینترنتی به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به الکترونیکی بودن سامانه بلیت‌فروشی، از هواداران عزیزی که موفق به خرید بلیت نشده‌اند درخواست می‌شود از تجمع مقابل درب ورزشگاه‌ها جهت نظم‌دهی به شرایط برگزاری بازی اکیدا خودداری کنند، به هیچ عنوان شرایط و ظرفیت حضور هواداران خارج از سهمیه و تعداد پیش بینی شده تغییر نخواهد کرد و از ورود هواداران فاقد بلیت الکترونیک توسط عوامل محترم نیروی انتظامی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

طاهری در مورد واکسینه بودن هواداران خاطرنشان کرد: سامانه‌های بلیت‌فروشی به سامانه‌های وزارت بهداشت متصل است و برای هوادارانی که از دریافت دز دوم واکسن آن‌ها کمتر از 14 روز سپری شده باشد، امکان خرید بلیت وجود ندارد.

وی در پایان گفت: از اینکه مجددا شاهد حضور هواداران عزیز دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن در ورزشگاه‌ها هستیم خوشحالیم، امید است با همکاری هواداران فهیم اصفهانی بتوانیم میزبانی‌های شایسته را در لیگ برتر فوتبال کشور انجام دهیم.

دیدگاه تان را بنویسید